Пологівські вісті Місто Жахи пологівського ярмарку: «…обуренню немає меж, черви були всюди!»

Жахи пологівського ярмарку: «…обуренню немає меж, черви були всюди!»

0
5300

До редакції газети звернулась пологівчанка із застереженням щодо місцевого ярмарку, який проходить щочетверга на площі біля «Універмагу». Ось цей лист:

«Доброго дня. Хочу звернутись до Вас, щоб розповісти пологiвцям про ситуацію, яка сталась зi мною, і попередити про небезпеку. Я завiтала на ярмарок, який щочетверга проходить на нижньому базарi. Там дуже багато людей скуповуються i навiть не здогадуються, що може таке статися. Купувала я карасiв, дуже гарних, якi ще навiть були живi. Продавець теж був чемним, що навіть вмовив  мене купити більше, нiж я хотiла. Та коли прийшла додому і розчинила рибу – вжахнулася, моєму обуренню не було меж – черви були всюди! Тож хочу застерегти всiх, щоб були уважними, скуповуючись на ярмарку».

Шановні пологівці, будьте обережними, коли вибираєте живу рибу. Пам’ятайте, що свіжа риба – це не завжди добре. Не забувайте про термічну обробку, обов’язково добре просмажуйте та проварюйте рибу. Личинки паразитiв гинуть при температурi вище 100 градусiв та нижче мiнус 25оС.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

20 + nineteen =