Як у Кінських Роздорах жінок вітали

0
880

У Міжнародний жіночий день з усіх куточків світу лунали вітання найпрекраснішій половині людства – чарівним жінкам. У Кінських Роздорах, за традицією,  більше місяця старанно готували, репетирували виступи, щоб порадувати матусь, бабусь, дружин, сестер, доньок.

У залі, як завжди, не було жодного вільного місця! Цього року ще більше урізноманітнилась концертна програма, до свята долучилися вихованці дитячого садочка “Дзвіночок”, які порадували зал танцем “Бабушки-старушки” та жартівливою сценкою “Як батько родину вітав”.

Зі сцени лунали слова вітань від школярів. А які театральні постановки були!  Хто б міг подумати, але казка на сучасний лад “Ріпка” від мам та вихователів дитячого садочка “Дзвіночок” була справжньою родзинкою програми! Цікаву акторську гру показали учасники театрального гуртка «Натхнення» ( Шило А., Жук І., Андреєв В., Шило О., Комаровська В., Садова А. та Бут І.) У театральній постановці “У нас знімається кіно”. Запальні танці та ніжний вальс подарували учасники танцювального колективу “Квітень”.

Кілька номерів програми розчулили до сліз , зокрема,”Душевна розмова” від маленького Артема, мами Олі та бабусі Лариси Андреєвих.

Шило А. неперевершено зачитала вірш “Заробітчанка”, він про сьогоднішні проблеми не лише окремої української жінки,  а всієї країни.

Радували нас піснями , вже по-справжньому народний у нашому краї колектив “Дивоцвіт”, молоді і талановиті дівчатка з гурту “Лілеї” та Колісник В. і Шило А. Велика подяка організатору свята директору Кінськороздорівського СБК Колісник Л. О., що продовжує організовувати прекрасні шоу-програми у с.Кінські Роздори та розвивати таланти нашої молоді.

Катерина Носко.

Фото автора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nineteen − nine =