Вибори в Пологах (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

0
3278

У Пологах вибори Президента України почалися. Сьогодні передаватимемо вам статистичні дані щодо явки виборців.

1 квітня ви дізнаєтесь хто в першій п’ятірці і з якими результатами, а також, як пологівці голосували за Президента.

Надсилайте на адресу pologivskivisti@gmail.com або на Вайбер 0668846078 свої фото (навіть селфі) і відео з виборчих дільниць. Фото та відеофіксацію порушень на дільницях, ми не залишимо поза увагою жодне звернення.

Оновлено о 9.35

Екзит-пол на виборах Президента: коли будуть перші дані?

Результати будуть відомі після 20.00 сьогодні, 31 березня.

Три організації планують провести екзит-пол у день голосування на виборах Президента України. Тобто сьогодні, 31 березня. Перші результати оголосять після 20.00, відразу після закриття дільниць для голосування.

Екзит-пол – це опитування виборців після голосування, на виході з дільниці. Опитати по всій країні планують близько 17 тис. людей.

Проводитиме цю роботу фонд «Демократичні ініціативи», КМІС і Центр Разумкова.

Дані, які опублікують після 20.00, будуть відображати відповіді станом на 18.00.

Цифри за станом на кінець голосування соціологи назвуть о 23.00.

Оновлено о 10.00

Вибори в Пологах проходять спокійно.  Зараз активна явка на виборчі дільниці. Трапилося кілька випадків, що люди не знайшли свої прізвища у виборчих списках. Члени комісій кілька разів робили зауваження виборцям, щоб не заходили у кабінки по двоє. Пологівці подекуди незадоволені недостатнім освітленням у кабінках.

Оновлено о 10.20

У Пологахі працюють представники ОБСЄ.  Про це повідомили у одному із виборчих штабів. Представники організації проводили опитування. У респондентів питали вік, рід занять та про те, як проходять вибори.

Оновлено об 11.11

Кілька пологівців не знайшли себе у списках виборців. Мешканка Поліг Надія Олександрівна Левченко ледь змогла проголосувати на дільниці у локомотивному депо. Стверждує, що перед виборами уточнювала свої дані у списках, до того ж вже багато років їхня родина мешкає на одному місці. Як їхні прізвища могли “загубитися” – невідомо?  Лише після скандалу, їхні з чоловіком прізвища знайшли в інших списках з іншої вулиці.

Оновлено об 11.50

На дільниці у районному Будинку культури до обіду проголосувало майже 30%. З 1392 виборців своє право голосу використали майже 400 чоловік.

Оновлено о 12.40

Станом на 11.00, за даними ЦВК, в Україні проголосували 16,08% виборців. Свої голоси віддали кандидати в президенти Петро Порошенко, Володимир Зеленський, Юлія Тимошенко, Олег Ляшко, Олександр Вілкул, Зорян Шкіряк, Володимир Кличко, Юрій Бойко та Анатолій Гриценко.

Оновлено 13.10

Віктор Корольов, заступник голови окружної виборчої комісії №82: “Станом на 12.00 у Пологівському районі проголосувало 6134 людини, що становить 19,39 %.

Загалом, до 82 округу, куди входять 5 районів, а саме: Новомиколаївський, Вільнянський, Гуляйпільський, Запорізький, Пологівський та 4 виборчі дільниці з Оріхівського району,  проголосувало 34 800 чоловік, тобто 23%.

Всі 177 дільниць, які на обліку у 82 виборчому окрузі, розпочали роботу вчасно, на Пологівщині зокрема.

Поки лише один сигнал надійшов стосовно того, що не дали дозволу проголосувати виборцю. Ситуація врегульована, цей випадок стався на вулиці Східній.  Цю ситуацію врегулювали, людина прийде знову на дільницю і їй дадуть можливість проголосувати.”

Оновлено о 15.45

У мікорайоні Пологи-5 на виборчій дільниці у Будинку культури “Гірник” віддали свої голоси вже 1075 чоловік.

На цю годину в Пологах ще не проголосувало 50% виборців.

У 24 районній виборчій дільниці (Пологовіський професійний ліцей) стався інцидент: виборець образився, що немає графи: “проти всіх”. Серед зали порвав та викинув свій бюлетень. Зараз на місці події розбирається поліція.

Оновлено 16.20

Як повідомив заступник голови окружної виборчої комісії №82 Віктор Корольов, у Пологівському районі проголосувало 14698 виборців, всього 46,47%.

Оновлено 16.50

У районному Будинку культури вже проголосувало 50% виборців! З 1382 чоловік свої голоси віддали 716.

Оновлено о 18.50

На дільниці в Пологівській ЗОШ №4 вже проголоcувало 55% виборців. Члени комісії та спостерігачі відзначають, що цього разу явка досить висока. Що радісно, голосувати приходить багато людей середнього та молодого віку.

Оновлено о 19.00

Яка на 19.00 явка на пологівські дільниці (скріни)?

Оновлено о 20.20

ЕКЗИТ-ПОЛ: ЗЕЛЕНСЬКИЙ НАБИРАЄ 30,4%, ПОРОШЕНКО ДРУГИЙ

Перший тур чергових президентських виборів 31 березня виграв шоумен Володимир Зеленський.

Про це свідчать результати Національного екзит-полу станом на 18.00, оприлюднені після закриття виборчих дільниць в Україні.

За Зеленського віддали голоси 30,4% опитаних українців.

Друге місце, згідно з даними соціологів, посідає чинний президент Петро Порошенко з результатом 17,8%.

Третій результат показує лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко з 14,2% електоральної підтримки.

Директор фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна наголосила, що це попередні результати – станом на 18-ту годину. Остаточні результати Національного екзит-полу стануть відомими о 23.00.

Національний екзит-пол проводили “Демініціативи”, КМІС та Центр Разумкова.

Джерело: Українська правда
Оновлено о 21.00
Екзит-поли в картинках

Оновлено о 21.05

Спостерігачі та члени окружної виборчої комісії №82 вже зібралися та чекають на перші виборчі бюлетені, які повинні надійти приблизно о 12 годині ночі.

Оновлено о 22.05

У 82 виборчому окрузі проголосувало 63,8% виборців.

У районних дільницях підраховують голоси, лідирує Володимир Зеленський. На другому місці, за попередніми даними – Юлія Тимошенко.

Оновлено о 22.30

Підрахунок голосів у 82 виборчому окрузі продовжується. На третьому місці, поки що, Юрій Бойко, на четвертому – Олександр Вілкул.

Оновлено о 23.25

Деякі дільниці підрахували голоси. Пологівці віддали свої симпатії таким кандидатам, у хронологічному порядку: Зеленський, Бойко, Тимошенко, Вілкул, Порошенко, Ляшко.

Згодом надамо результати виборів у Пологівському районі та у виборчій дільниці №82 в цілому.

Далі буде.

 

Читайте також: Чого не варто робити пологівцям на виборчих дільницях

Для Василя Миколайовича Олійника та його сина Ліона вибори президента – це урочиста й відповідальна подія, тому й виглядають обоє патріотично та неперевершено.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

14 − 7 =