У пологівському терцентрі можна одягтися і поділитися своїми речами

0
1136

У місті багато людей, які оновлюють свій гардероб з настанням нового сезону. Що робити з речами, купленими зовсім недавно, придатними для носіння, але не дуже модними? Віддати нужденним і отримати радість натомість. Радість для себе – тому що зробив добру справу і допоміг незаможним, багатодітним і просто бідним людям, для яких купівля речей – непосильна стаття витрат. Ростуть в сім’ї три-п’ять дітей, ростуть як на дріжджах. А спробуй кожному купити по светрові — зарплати не вистачить. А потрібні ще черевики, куртки, шапки — список нескінченний…

Яке ж настає полегшення, коли ці сім’ї можуть одягнути своїх дітей в комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Пологівської районної ради Запорізької області.

До нас звертаються і самотні люди похилого віку, які підбирають штани, кофтинки, спідниці і радіють, що тепер на це не треба витрачати пенсію, а можна купити фруктів або необхідні їм ліки…. Спасибі всім, хто передав нам речі!

У чому у нас потреба?
Нам потрібен будь-який одяг, комфортний для тих категорій людей, які до нас звертаються. Ми приймаємо жіночий, чоловічий, дитячий одяг та взуття незалежно від сезону. Також приймаємо постільну білизну, іграшки, побутову техніку в робочому стані. Дуже висока потреба в спідній білизні і шкарпетках. Люди часто соромляться передавати особисті речі, хоча їх треба найбільше.

Якщо ви хочете віддати речі:
1) Можна принести одяг до нас з понеділка до п’ятниці з 08.00 до 17.00.
Для передачі речей ви повинні задати головне питання: «Одягнув би я цю річ?» Якщо відповідь позитивна – можете сміливо віддавати її, ні – викидайте. Ви передаєте речі таким же людям, як і ви, тільки обставини їхнього життя склалися іншим чином.
Речі для передачі необхідно випрати. Є ситуації, коли людині потрібно надягнути річ тут і зараз. Тому, одяг має бути чистим і охайним.

Якщо ви хочете отримати речі:
Їх можна отримати щодня, крім суботи та неділі, з 8.00 до 17.00 за адресою : м. Пологи, вул. І. Чеберка, 23.

Хто може отримати речі?
Абсолютно будь-яка людина! Якщо ви прийшли до нас за допомогою – значить, у вас склалися такі обставини в житті.

Ми вдячні всім, хто вже приєднався і підтримує нашу ідею. Ваша допомога – безцінна. Вона безцінна так само, як і людське життя, яке врятували саме ви!

Інформує Комунальна установа “Територіальний центр соціального обслуговування”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

ten + 15 =