Пологівські вісті Місто В аптеці «Домашній лікар» святкові знижки!

В аптеці «Домашній лікар» святкові знижки!

0
1838

Аптека “Домашній лікар”, що розташована на Магістральній, 284 (біля Пенсійного фонду)має ширкий асортимент ліків та стане в нагоді багатьом пологівцям.

Тут ви завжди знайдете і лікарські засоби, і дитяче харчування, і підгузки, і лікувальну косметику та медикаменти відомих європейських і вітчизняних виробників.

Ціни в аптеці на медичні препарати приємно вас здивують. До того ж, тут постійно діють знижки та працює дисконтна система, що допоможе вам зекономити.

Наприклад, зараз до свята 8 Березня діють класні знижки: тільки 7, 8 та 9 березня у аптеці «Домашній лікар»  діятиме знижка 10 % на весь асортимент товару, та кожної суботи для пенсіонерів діє постійна знижка 5%.

Фармацевти, які працюють в «Домашньому лікарі», завжди готові проконсультувати вас. Вони ретельно стежать за асортиментом товарів та пропонують покупцям якісні препарати за доступними цінами.

Тут також звертають увагу на потреби клієнтів. Основний критерій у виборі певного препарату – це заповнена група в різних цінових категоріях. На полицях «Домашнього лікаря» дуже широко представлені і вітчизняні препарати, які не поступаються за якістю зарубіжним аналогам і користуються довірою у споживачів. Також в аптеці можна замовити ліки і вже наступного дня їх забрати. А ще в «Домашньому лікарі» ви зможете безкоштовно виміряти артеріальний тиск.

Аптека «Домашній лікар» працює щоденно без перерви та вихідних з 7.00 до 19.00.

Телефони для довідок: 066 033 37 23, 068 170 31 02.

Email: domlik284@ukr.net

Адреса: м. Пологи, вул. Магістральна, 284 (біля Пенсійного фонду).

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

20 + 16 =