У Новоселівську школу завітала олімпійська чемпіонка

0
660

15 березня в Новоселівській ЗОШ  відбулася зустріч школярів з багаторазовою чемпіонкою світу з легкої атлетики, олімпійською чемпіонкою 1988 року в Сеулі на дистанції 3000 м , срібним призером олімпіади в Барселоні 1992 року, нашою землячкою Тетяною Володимирівною Самоленко. Зараз вона займається науковою діяльністю, має звання кандидата наук з фізичного виховання та спорту, працює в Київському національному торгівельно-економічному університеті. А до нас Тетяна Самойленко завітала з метою професійної орієнтації серед сільської молоді. Дізнавшись про це, до Новоселівки приїхали старшокласники із Костянтинівки разом зі своїми вчителями  Сергієм Вікторовичем та Анною Олексіївною Ложкіними.

Тетяна Володимирівна розповіла про своє спортивне життя, показала відео легендарного забігу в Сеулі, продемонструвала фото, відповідала на запитання. Народилася майбутня чемпіонка в Оренбурзькій області, любила спорт і, так склалася доля, що своє становлення в легкій атлетиці відбулося в місті Запоріжжі, яке стало другою батьківщиною для Тетяни. Звідси вона їздила на змагання, тут вона тренувалася. Довгих 10 років йшла до олімпійської вершини, і п’єдестал підкорився  тендітній і незламній Тетяні Самоленко. Всі з завмиранням серця слухали розповідь про долю жінки в професійному  спорті. Народження сина, і знову виснажливі тренування через біль і втому. Вона ставить перед собою ще одне завдання: ХХV олімпіада в Барселоні (1992 р.) І Тетяна зуміла повернутися, довівши всім, що вона була, є і залишається однією із найкращих легкоатлеток світу. В результаті – олімпійське срібло.

Також Тетяна Володимирівна вручила подарунки учням школи. Потім в спортивій залі разом в вчителем фізичного виховання Наталією Романівною Сердюк, вона провела спортивні естафети для молодших школярів. Це було справжнє торжество спорту, сили духу, віри в перемогу: ми переживали, аплодували, раділи. Мабуть, немає кращої пропаганди спорту, ніж такі ось зустрічі з легендарними спортсменами, які є надбанням і гордістю України.

Редактор шкільної газети «Кур’єр» Волошинова Анна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

16 + six =