Пологівчанка бореться за титул “КРАСА КРАЇНИ 2019”. Старт голосування!

0
2862

Ірина Карпенко: пологівчанка, «Місіс Ірпінь-2018»,

Учасниця конкурсу «Краса Країни-2019»

Багатьом у Пологах Ірина Карпенко знайома під дівочим прізвищем Діденко. Вона народилася у родині залізничників. Навчалася в Пологівській ЗОШ № 1. З дитинства поринула у світ творчості: навчалася у музичній школі, займалася хореографією. Що піде мистецьким шляхом, визначилася ще дитиною і не прогадала. Сьогодні Ірина Карпенко успішний керівник студії театру та кіно, актриса, організатор фестивалів, мама трьох дітей і учасниця загальноукраїнського конкурсу «Краса Країни-2019». Підтриматиу Ірину у конкурсі може кожен. Голосування стартувало на сайті  krasakrainy.com

Народилася і виросла у Пологах

Народилася Ірина у родині залізничників. Паралельно зі школою займалася музикою і танцями у загальному складі колективу «Союз» під керівництвом Романа Самвеловича Гаспаряна. «Саме родина Гаспарянів допомогла мені зрозуміти, хто я є насправді, що я – творча особистість», – розповідає Іра.

Батьки хотіли, щоб після закінчення школи дівчина також пішла стежками родини, навчалася на залізничника. Однак, вже в 11 класі вона знала, ким хоче бути. «Спочатку планувала піти шляхом хореографії, але я навчалася і в музичній школі, тому в мені перепліталося одразу декілька творчих ліній. Зрозумівши, де все це можна об’єднати, я вступила до Харківського університету. Отримала дві вищі освіти: актриса драми і кіно та режисер», – пригадує пологівчанка.

Після університету Ірина працювала у Запорізькій філармонії ведучою концертних програм, тобто – у розмовному жанрі. Саме тоді  прийшло бажання не лише постійно вчитися самій, а й вчити інших. «Напевно, сам Господь розпорядився, чим я маю займатися на цій землі. Я відкрила студію театру і кіно  «Ромео  і Джульєта». Крім акторської майстерності у студії організувала викладання вокалу, хореографії, сценічних рухів. Так я пропрацювала три роки, згодом надійшла пропозиція поїхати працювати до Києва».

Мама трьох дітей                                 

Сьогодні Ірина з чоловіком живуть у місті Ірпінь Київської області. Родина велика. «На двох з чоловіком у нас троє діток. Після розлучення він зустрівся мені не сам, а з двома хлопчиками. Я на той момент була з донькою. Так наші долі склалися в одну, і я стала мамою одразу трьох дітей. Вже 8 років живемо усі разом», – розповідає далі щаслива мама.

Велика родина ніколи не заважала молодій жінці займатися улюбленою справою. Її театральна студія існує вже 10 років. Сьогодні там навчаються близько 150 студійців, від 4-х до 60-ти років. Групи поділяються за віковими категоріями. Багато випускників студії стали студентами, навчаються в театральних вишах, відкрили в собі творчі здібності. Ірина цьому безмежно радіє. При студії  вже 4 роки діє театр «Скло». Артисти гастролюють, їх знає та любить публіка. «Ми були з виступами у Болгарії, Туреччині, скоро побуваємо у Грузії. Я сама пишу п’єси, сама їх ставлю. В Києві нас також добре знають».

  Кіно, фестивалі

Нерідко керівник студії бере участь у різноманітних телепроектах, має досвід  зйомок у кіно. Ірину можна було побачити у  проектах «4 весілля» на телеканалі 1+1 та «Містичні історії» телеканалу СТБ. На сьогодні бере участь у зйомках  телесеріалу «Агенти справедливості», який скоро вийде в ефір каналу ICTV. Крім театральної студії часу вистачає і на організацію фестивалів.  «Я організатор двох фестивалів в Ірпені.   Фестиваль «Шлях до успіху» цього року відбудеться  6-7 квітня. До речі, якщо у пологівських танцювальних чи театральних колективів є бажання, вони можуть взяти участь, усіх з радістю запрошую. У травні буде  ще один фестиваль – «Театральний вікенд». Голова журі цього фестивалю – Остап Ступка. Він мій добрий друг, наставник. Постійними членами журі фестивалю також є Альона Курта, героїня популярного молодіжного серіалу «Школа», а також відомі особистості Оксана Суханова, Василь Чернявський».

Іра у колі зіркових колег.

Боротьба за титул «Краса Країни 2019»

Участь у конкурсі «Краса Країни 2019» – це результат перемоги у конкурсі «Місіс Ірпінь-2018». Пропозиція спробувати себе у конкурсі для Ірини минулого року була неочікуваною. Ще більш неочікуваною стала перемога. «Саме після перемоги у «Місіс Ірпінь-2018» член журі Ірина Келер, вона і організатор конкурсів «Краса Країни», запропонувала спробувати свої сили далі. Я погодилась. Ще в юності мала невеликий  досвід участі у конкурсах краси, але перемогти не вдавалося. Я подумала: можливо доля дає мені такий шанс знову не даремно?! Всьому свій час. Можливо, саме зараз прийшов час заявити про себе».

Пологівці можуть підтримати

Перший  етап загальнонаціонального конкурсу – це інтернет-голосування по всій Україні. Саме в українського народу є можливість обрати переможницю. Після того, як голосування завершиться, залишиться лише 15 учасниць, які пройдуть у фінал і вийдуть на велику сцену. Півфінал, тобто старт інтернет-голосування, розпочинається 20 березня і триватиме до 25 квітня 2019 року. Щоб проголосувати, достатньо зайти на сайт krasakrainy.com.

Переможниця  «Краси Країни-2019» стане обличчям України на Всесвітньому конкурсі Mrs GLOBE 2019 («Місіс Земна куля-2019″»), який відбудеться в грудні у Китаї. За статус найкрасивішої жінки змагатимуться претендентки з 75 країн світу. Серед них може опинитися і Ірина Карпенко.

«Хочу прославити Пологи»

Конкурс «Краса Країни 2019» – це можливість реалізуватися кожній жінці в Україні. Це не конкурс із розряду «Міс», де участь можуть брати дівчата віком до 25 років, незаміжні. Це конкурс для жінок в категорії 25+, які вже мають родину, дітей, мають активну громадянську позицію, реалізувалися в професії або знайшли справу свого життя, тобто для зрілих жінок. Ірині Карпенко 34 роки і вона сповнена сил та наснаги на нові звершення.

«Навіщо я це роблю? Насправді, для того, щоб  кожна жінка, яка вже стала мамою, яка, можливо, просто домогосподарка, щоб вона не боялася зняти халат. Щоб вона не боялася дивитися на себе у дзеркало і приділяти собі увагу. Це дуже важливий момент.  Жінка у будь-якому віці красива, вона у будь-якому віці може подобатися собі, чоловікам. Як тільки жінка проявляє слабкість, вона починає ніби «в’янути». Цього робити не потрібно. Жінка повинна завжди, навіть  якщо йде за хлібом,  дозволити собі вийти так, щоб почути комплімент на свою адресу. Донести це до жінок – моя найголовніша мета, якої я хочу досягти, беручи участь у конкурсі «Краса Країни  2019», а ще, звичайно, хочу прославити своє рідне місто. Пологи – місто талановитих людей. Багатьом я вдячна за їхню участь у моєму житті. Я хочу, щоб про наше місто дізналися не лише в Україні, а й у світі. Я готова бути таким провідником, який зможе прославити наші Пологи, нашу країну, якщо, звичайно, мої земляки мене підтримають. Разом ми  зможемо це зробити», – сказала наостанок наша талановита  землячка.

 Спілкувалась Катерина Шапка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

15 + fourteen =