Наче медом намазано, або чим займається молодь у Пологах (ВІДЕО)

1
2316

Будівля недобудованої лікарні у Пологах – місце, куди так і тягне  молодь. Мабуть, не вистачає адреналіну або розуму. Тягне на “пригоди”. От тільки мало хто розуміє, чим такі витівки можуть закінчитися. 

Пологівці майже щодня бачать підлітків на даху лікарні. Свідки викликали і поліцію, і інформували міську владу про те, що коїться, і ділилися з журналістами фотографіями. Сьогодні ми отримали відео про “пригоди” на даху. Вдячні свідкам за те, що його надіслали до редакції.

Можливо, батьки впізнають своїх дітей і поцікавляться, що вони роблять там дуже часто.

Невже має статися якийсь трагічний випадок, щоб питання з недобудовою більше не порушували?

1 коментар

  1. Лазят где угодно т.к. в нашем городе нету кружков которые б интересовали молодежь, помнится еще в детстве при “Доме детского творчества” были классные кружки как картинги, авиа-моделирование, кораблестроение, у детворы было желание ходить на такие кружки, на картингах можно было гонять в УПК, на городских мероприятиях выступления делали, были базовые навыки управления гоночной машиной, на кружке авиа-моделирование детвора делала из дерева самолеты и их испытывали, кораблестроение – делали кораблики боевых фрегатов, катеров, был стимул!!!, но, спасибо местной власти которой уж очень было накладно содержать данные кружки (ни копейки власть не выделяла на развитие, спасибо родителям детей за помощь), было принято ими решение закрывать, все оборудование, рамы картингов в бесследном направлении было вывезено.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

7 − 5 =