Місце “тусовки” пологівських безхатченків демонтували (ФОТОФАКТ)

1
1136

Майданчик біля “АТБ-Маркету” можна сміливо назвати центровим місцем у Пологах. Там завжди людно. Само собою покупців багато, а ще це місце “тусовки” пологівських безхатченків і так званих волонтерів, які нібито збирають кошти на лікування дітей. 

Якщо “волонтери” там з’являються час від часу, то жебраки-безхатченки своє “рибне” місце не залишають. Все-таки є люди, які дають їм гроші. Дехто з підприємливих безхатченків намагається підзаробити, відкриваючи майже з реверансами двері покупцям у магазин. Дехто надає послуги сторожа автівки, а потім просить кілька гривень у власника. Хочеш жити (пити) – вмій крутитися! Коли “працювати” їм не хочеться, втомилися бідолашні, то збираються біля рекламної конструкції “АТБ-Маркету” перепочити. А тепер доведеться місце посиденьок дещо змінити. На щастя, там є лавочки, далеко йти не доведеться.

Вчора рекламну конструкцію демонтували. І причина зовсім не в безхатченках, а в тому, що оплата за тимчасове користування місцем для розміщення зовнішньої реклами від ТОВ «АТБ-Маркет» до міського бюджету не надходила кілька років. Демонтували конструкцію за рішенням виконавчого комітету Пологівської міської ради. “АТБшникам” запропонували погасити заборгованість і укласти новий договір на тимчасове користування місцем для розміщення зовнішньої реклами, але вони відмовилися і самі демонтували конструкцію.

1 коментар

  1. Але це не вирішило проблему в цілому. Бо це влада собі зробила красиво не бачити щодня неприємну картинку перед своїми вікнами. А як бути з тим, що дехто з безхатченків пересиджує холод у коридорі районної поліклініки? Від цих “пацієнтів” сморід такий гуляє по приміщенню, що хоч плач.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут