Майбутні кутюр’є Пологівщини (ФОТО)

0
732

А ви мріяли навчитися кроїти та шити якісь речі, самостійно ремонтувати одяг, а, можливо, навіть створювати модне вбрання? У житті такі знання – як знахідка. Про це мріяли і юні воскресенці та роздорівці. А тепер вони залюбки відвідують курси крою і шиття у справжній майстерні у с.Воскресенці. Вчить їх талановитий модельєр Ірина Гусліста.

Заняття діти відвідують по суботах. Вчаться шити та кроїти і дівчата, і хлопці. До речі, більшість відомих кутюр’є – саме чоловіки!

Ірина Вікторівна розповідає, що, звичайно, треба знати і теорію, але, все ж таки, більше навиків діти отримують на практиці. Вони з першого заняття працюють за швейними машинами. Вже вміють шити фартушки, наволочки, юбки, самі ремонтують свій одяг, вшивають блискавки.

Діти з радістю ходять на заняття до Ірини Вікторівни. Майстерня для них – це не тільки місце для навчання, а ще й для спілкування з друзями. Це територія творчості і родинного затишку, де вже є навіть свої традиції. Наприклад, збиратися за чаєм і зі смаколиками. Нещодавно так весело і цікаво учні відсвяткували Масляну.

«Я до них ставлюся не просто, як до учнів, а як до друзів, колег. Вчу, щоб колись вони могли також працювати у майстернях. Головне – щоб їм подобалося це заняття», – говорить майстриня. Хто знає, можливо, на Пологівщині буде свій П’єр Карден, Андре Тан чи Вікторія Гресь. Будемо сподіватися, що це захоплення для юних модельєрів стане справою життя.

Фото Миколи Дрюченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут