«Краяни» першими привітали пологівчанок (ФОТО +ВІДЕО)

1
1190

1 березня у розважальному центрі «Юність» у Пологах відбулося свято ніжності, краси і любові. Присвячене воно чарівним жінкам – берегиням нашого краю.

Організувала це святкове дійство дружна команда районної організації політичної партії «Наш край». Провели його у творчому тандемі енергійні натхненниці Валентина Шашко і Зоя Мовчан.

Перший день весни приніс пологівчанкам чарівну музику щастя, радість зустрічі, пахощі квітів і букет найтепліших вітань від галантних чоловіків. Тепло привітав зі святом жінок міський голова Юрій Коноваленко. Лідер «Нашого краю», директор ТОВ «АГРО КОМ 1990» Віктор Бандуров побажав «краяночкам» свята не лише у Міжнародний жіночий день, а щоб воно було щодня, щоб життя дарувало сонячні стежки любові і балувало ніжністю. На свято з квітами для кожної присутньої у залі жінки завітав і гість з Бердянська, представник Володимира Люцканова Сергій Жовнір. А щоб життя було солодким, кожна дама отримала ще й ексклюзивний пакуночок смаколиків від Віктора Бандурова.

Це свято – присвята жінкам, ода любові, вірності і мужності матері, доньці, дружині, коханій. Це своєрідний гімн вдячності, неоплаченого боргу перед найсвятішою на землі – берегинею роду людського. Воно про тих, хто красою облагороджує душі. Під час свята ведучі продовжили відкривати нові імена майстринь, які створюють рукотворні шедеври. Присутні познайомилися з Валентиною Щенніковою і Надією Шингур, а також мали змогу побачити деякі з їхніх виробів. Це неймовірно гарні рушники, ікони, картини.

На свято завітала незвичайна гостя. Сама Весна, ніжна і вродлива, мов за помахом чарівної палички, подарувала «краяночкам» посмішки. Усі отримали насолоду від чудових пісень, поезії, гумору.

Учасники святкового концерту, від найменших до старших, постаралися підняти серця присутніх жінок над клопотами, тривогами, звеселити і порадувати. І їм це вдалося на славу.

Нехай такі свята, сповнені любов’ю і ніжністю, приходять до вас, пологівчанки, частіше. Світлий і прекрасний день у році – 8 Березня! Початок весни, початок життя у природі, перше тепло. Дорогі жінки, нехай це тепло оселиться у ваших будинках і душах. Нехай краса природи надихає. А початок весни символізує початок чогось дуже бажаного і прекрасного у вашому житті! Зі святом!

Вас вітає щиро і сердечно дружна команда «Нашого краю».

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут