Година Землі 2019

0
366

У суботу, 30 березня 2019 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети.

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

Година Землі 2018 років була безпрецедентним успіхом – приєдналися більше 7000 міст у 188 країнах по всьому світі. В Україні до кампанії долучилися більше 75 міст та містечок, у тому числі Київ, Одеса, Львів, Харків, Житомир, Кривий Ріг та інші.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та Уряду у сфері енергоефективності, збереження довкілля, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Асоціація “Енергоефективні міста України” вже традиційно долучається до Години Землі, а також запрошує Вас зареєструвати свою підтримку!

Реєструйте свою підтримку Годині Землі та приєднуйтеся до всесвітньої кампанії: «Вимкни світло на одну годину 30 березня 2019 року о 20:30!»

Разом ми змінюємо світ!


Джерело: enefcities.org.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four × four =