З переможцями фотоконкурсу «BE MY VALENTINE» визначилися!

0
1430

Нарешті завершилося голосування фотоконкурсу до Дня закоханих. Цього разу надійшло 28 фото. Дуже приємно, що на сторінку з фотоконкурсом зайшли майже 22 тисячі відвідувачів. Голосування проходило лише через реєстрацію, тобто «накручених» голосів не було – це означає, якщо людина не зареєстрована, то голосувати не може, і вікно буде не активне! Голосувати можна було лише один раз – це означає, якщо ви вже проголосували, то вдруге за тим самим обліковим записом  проголосувати не зможете, з якого б ви пристрою не заходили.

Дуже приємно, що географія відвідувачів сайту розширилася: голосували з Німеччини, Америки, Росії тощо.  Боротьба за перемогу йшла не на жарт. Лідерами стали дві пари: Євгенія та Євген Куцаєви та Крістіна Ковтун і Олександр Савічев.

8 лютого до 00.00 не спали, мабуть, всі: як учасники, так і організатори конкурсу, всі чекали, чим завершиться голосування. А закінчилося воно з такими результатами: подружжя Куцаєвих – 217 голосів, Крістіна Ковтун та Олександр Савічев – 216 голосів (див. скріни). Різниця – лише один голос!!!

Ми довго думали й гадали, як же нагородити лідерів, і вирішили запросити обидві пари та подарувати їм спільну вечерю у ресторані «Корона». Тому запрошуємо для вручення подарунка 14 лютого на 14.00 до редакції «Пологівських вістей».

Ірина Лісова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут