Як у Кінських Роздорах гарне свято влаштували

0
748

«Серця двох» – конкурсно-розважальна програма під такою назвою зачарувала усіх, хто завітав минулої п’ятниці до Будинку культури села Кінські Роздори. Під мелодію пісні «Ой чий то кінь стоїть…» на сцену вийшли чотири пари хлопців та дівчат у яскравих національних костюмах. Це був перший конкурс програми «Дефіле-вихід».

У конкурсі «Ромео та Джульєтта» учасники освідчувались в коханні, відтворюючи почуття українських поетів-класиків та сучасників: Ліни Костенко, Володимира Сосюри, Дмитра Загула, Юліана Сліпецького, Ірини Костюк.

      Зала вибухала гучними оплесками та сміхом, коли у конкурсі «Кохання в драмі та комедії» на сцені з’являлися Свирид Петрович Голохвастов та Проня Прокопівна з комедії «За двома зайцями», Стецько з Уляною зі «Сватання на Гончарівці», Мотря та Карпо з «Кайдашевої сім’ї». Затамувавши подих, глядачі переживали трагедію кохання Михайла та Ганни з драми «Украдене щастя»

         Не стихали овації і під час конкурсу «Українська пісня – душа закоханих». Звучали українські народні та сучасні пісні. Особливо розчулили всіх «Лебеді кохання».

         Апогеєм свята став конкурс «Запальний український танок. Гопак». Конкурсанти зачарували роздорівців своєю енергетикою та почуттям ритму.

Український гопак – це не просто танок,

         Це –  культура і гордість народу.

         Це – широка душа і мистецький вінок.

          Цьому роду нема переводу.

Журі було важко оцінювати виступи, відчувалася серйозна підготовка учасників, систематична та послідовна, кропітка робота класних керівників: Сур Любові Олександрівни, Арестенко Тетяни Володимирівни та Рябченко Олени Анатоліївни.

Але, все ж таки, члени журі визначилися. З відривом 1-4 бали титул «Ідеальна пара» вибороли Паш Артемій та Шило Анастасія. Титул «Екстравагантність» – Андреєв Владислав та Галич Дар’я, «Чарівність» – Шкарупа Олександр та Сьомак Аліна, «Загадковість» – Корягін Дмитро та Науменко Світлана, «Глядацьких симпатій» – Шкарупа Олександр та Сьомак Аліна. Усі отримали подарунки, солодощі. За це велика подяка Воскресенській ОТГ та батьківському комітету.

        Дякуючи вокальній групі учнів Кінськороздорівського НВК та музичному керівнику Мережку Миколі Васильовичу глядачі милувалися українським танцем з хустками, композиціями «Ми – нащадки козаків», «Ніч яка місячна», піснею «Як поїхав мій милесенький на базар». Аплодували гуморесці Павла Глазового «Кавалер». Підтримали роздорівці і юну поетесу Малачинську Владиславу з власним віршем «Крила кохання».

        Злагоджена робота учнів, педагогів та батьків – це свято «Двох сердець», свято для роздорівців.

Світлана Сур, заступник директора з виховної роботи Кінськороздорівського НВК.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

14 − 9 =