Волейбольні вихідні: у Пологах гравці з області, в Гуляйполі зі всієї України

0
286

Вихідні видались спортивними. У стінах Пологівської ДЮСШ відбувся «Різдвяний турнір» з волейболу серед команд юнаків. До Поліг прибули гравці з сусідніх міст і селищ: Токмак, Розівка, Бердянськ, Гуляйполе, Оріхів. Пологівщину на змаганнях представили, вже традиційно, учні Федорівської ЗОШ.

Змагання стають традиційними

Турнір започаткували 3 роки тому. За словами організатора змагань, тренера Федорівської команди Віктора Невілька, спортивний захід неабияк допомагає розвивати волейбол, як вид спорту, серед молоді у нашому районі і не тільки.

Ігри видались насиченими. За результатами, переможцями турніру стала команда з міста Бердянська. Друге місце за федорівською командою, третє посіли юні волейболісти з Розівки, четвертими стали гуляйпільці, останнє місце за оріхівцями.

Повернення турніру в Гуляйполе

Волейбольна атмосфера панувала три дні й у місті Гуляйполе. Там відкрили ХVIІI-й турнір з волейболу серед ветеранів на кубок «Водолія». Святковою подією стало те, що цього року турнір повернувся до Гуляйполя, де його і започаткували у 2002 році. Останні 4 роки він проходив у Запоріжжі. Засновник турніру відомий на всю Україну, виходець з Гуляйполя –  президент Асоціації ветеранів волейболу України Ігор Бірюков.

У Гуляйполе на турнір прибули 15 команд з усієї України: Київ, Харків, Умань, Кривий Ріг, Херсон, Краматорськ, Запоріжжя, Мелітополь, селище Веселе.

Учасники турніру –  чоловічі команди в категорії 45+, 65+ і жіночі у номінації 45+.

Турнір тривав з 7 до 9 лютого. Призери турніру отримали кубки та медалі. Варто відзначити, що серед учасників – майстри спорту, призери чемпіонату Європи, володарі Кубка Водолія, призери і переможці всесвітніх ігор ветеранів спорту у Сіднеї, Туріні, Новій Зеландії.

Катерина Шапка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут