“Він нишпорив в моїй кишені… як у власній”

1
1810

Після участі в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС я став інвалідом. Мій стан може погіршитись миттєво. Якщо я вдома, прийму ліки й перележу.  А минулого тижня відчув себе погано у Пологах, на автовокзалі: потемніло у очах, паралізувало рухи. Я ледве добрався до лавочки.

«Зараз зроблю вам масаж серця”, – підійшов до мене хлопець із двома дівицями. Підсів поруч, поліз  мені за пазуху і став нишпорити у внутрішній кишені куртки.

Він грабував мене серед білого дня: витяг документи, гроші і  пішов. Я   дивився на нього,  але  ні крикнути, ні ворухнутися не міг.

Через кілька днів я поїхав у Пологи, щоб  відновлювати вкрадені документи, і біля “Лакомки” зустрів знайомого грабіжника. Піідійшов до нього, щоб спитати, чи  пам’ятає він мене. Думав, злякається, почне вибачатися, а він накинувся на мене з лайкою й прогнав. Після цього випадку я зрозумів, що  смислу заявляти в поліцію на нього немає. Я інвалід, немічний чоловік, а він молодий, наглий, відбрешеться, я ще й буду винен.

Віктор К.

1 коментар

  1. Зробіть фото, ПВ не відмовляться опублікувати? А пологівці, які виявлять бажання розібратися з крадієм без поліції знайдуться – не сумнівайтеся…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

14 + thirteen =