У Пологах планують підвищити плату за сміття

0
708

На сайті Пологівської міської ради розмістили інформацію про зміну тарифів КУП “Житло-Сервіс” на послуги з вивезення  твердих побутових відходів.

Діючі тарифи, які були введені в дію з 01.01.2017  року  не покривають фактичної собівартості надання послуг.

Надання споживачам послуг за тарифами, які не відшкодовують фактичних витрат, призводить до обмеженості коштів підприємства для здійснення розрахунків за спожиті енергоносії, виплати заробітної плати працівникам, сплати податків та обов’язкових платежів до бюджету. Як наслідок, крім погіршення фінансово-економічного стану підприємства, знижується якість послуг, що надаються споживачам, зростає соціальне невдоволення.

Таким чином, підвищення цін/тарифів на енергоносії, матеріально-технічні ресурси, зміна рівня мінімальної заробітної плати, зміни обсягів надання послуг та інші фактори об’єктивно вимагають перегляду рівня  тарифів на послуги  з  вивезення (збирання, перевезення та захоронення) твердих побутових відходів.

З тарифами можете ознайомитися, переглянувши таблицю:

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їхніх об’єднань приймаються до 11 лютого 2019 року (включно) за адресами:

  • м. Пологи, вул. Суворова, буд. 7, конт. тел.5-00-52; 5-00-64;
  • м. Пологи, вул. Єдності, буд. 24, каб.10, конт.тел. 2-37-43.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут