Що не можна дарувати 14 лютого: подарунки, які обіцяють сльози і розлуку

0
732

Зовсім скоро День святого Валентина. Закохані пари будуть радувати свою другу половинку подарунками. Проте є речі, які категорично не можна дарувати своїм коханим, якщо ви не хочете розлучитися з ними незабаром. Які подарунки обіцяють сльози і розбите серце?

Чому чоловікам не можна дарувати шкарпетки і шарфи? Чому жінкам краще не приймати в подарунок прикраси з перлами? Відповіді – в прикметах, які століттями наші предки передавали один одному. Що ще не можна дарувати своїй другій половинці в День святого Валентина?

Годинники. Як же хочеться порадувати свого чоловіка дорогим наручним годинником. Але повір’я говорить, що краще їх не дарувати. Вважається, що годинник принесе вашій парі сварку, розставання і сльози.

Гострі предмети. Ножі і вилки принесуть в будинок нещастя і сльози. Цей подарунок вашій парі ні до чого.

Шкарпетки. Улюблений подарунок – шкарпетки. Дешево і сердито – з одного боку. З іншого – досить небезпечний презент. Вважається, що шкарпетки в якості подарунка сприяють швидкому відходу з будинку чоловіка.

Носовичок. Як би не хотілося порадувати коханого носовою хустинкою з вишитими ініціалами – забудьте. Цей подарунок обіцяє сльози.

Книги. “Найкращий подарунок” за повір’ям приносить розставання. Тому книги можна дарувати друзям або колегам, але не другій половинці.

Перли. Багато хто думає, що прикраси з перлами дарувати – до сліз. Повір’я прийшло з Греції, де в давнину перли вважали сльозами німф. Так що вірити в нього чи ні – вирішувати вам.

В’язані речі. Якщо ви хотіли порадувати коханого в’язаним шарфиком або светром, не потрібно цього робити. Кажуть, що такий подарунок обіцяє зради і розставання. Але стосується ця прикмета тільки незаміжніх жінок.

Бурштин. Прикраси з бурштину обіцяють парі розлуку.

Ланцюжки. Сам подарунок нічого не принесе. Але якщо ланцюжок порветься, то це може спричинити розрив відносин.

Джерело: Рівне1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут