Реакція є! Банкомати у Пологах перевіряють

0
976

Після публікації на нашому сайті та в газеті інформації про те, що банкомати у Пологах ріжуть гроші, ми отримали лист від “ПриватБанку”. У ньому пологівцям повідомляють, що проблему з банкоматом усунули. Готівку можна знімати без проблем.

Ось, яку відповідь отримали:

Доброго дня!

5 лютого на вашому сайті була опублікована інформація про банкомати ПриватБанку, який видає пошкоджені купюри (з обрізаним краєм або розрізані навпіл).

Як з’ясувалося, мова йде про банкомат, розташований в магазині “Технікс” в м. Пологи (Запорізька обл.) по вул. Єдності, 16.

У зв’язку зі скаргами клієнтів, це обладнання вже пройшло перевірку і ремонт (30.01.2019), під час якого фахівці видалили з банкомату сторонні предмети, залишені клієнтами, які і пошкоджували банкноти. Також була замінена “касета”. Після ремонту банкомат пройшов перевірку, в тому числі, інженерами банку – проблеми не виявлені. Проте, у зв’язку з тим, що вийшла публікація, була оформлена заявка на ще одну перевірку банкомату інженерами банку для того, щоб остаточно закрити це питання.

Нагадаємо, при виявленні пошкоджених купюр (не тільки з банкоматів, а взагалі) жителі області можуть звернутися в будь-яку банківську установу для їх заміни. Головна умова – разом з пошкодженими ділянками повинно бути збережено не менше 55 відсотків від початкової площі банкноти, що є світовим стандартом при обміні пошкоджених банкнот.

Дякуємо!

З повагою, Марія Соболевська,
прес-секретар Запорізької філії ПриватБанку.

Від редакції щиро дякуємо працівникам ПриватБанку за швидку реакцію на публікацію і за усунення проблеми. Сподіваємося, що й інші банки теж вже перевірили свої банкомати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

18 − 9 =