Пологівчанка бореться за титул “Учитель року”

0
1290

Освітяни області розпочали боротьбу за титул  “Учитель року -2019”. На базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося урочисте відкриття підсумкового етапу другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». У другий етап потрапила і пологівчанка.

Як повідомили у Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, у Запорізькій області учасниками І етапу конкурсу стали 159 педагогічних працівників. Участь у ІІ етапі конкурсу продовжують 23 педагогічних працівники: по п’ять у номінаціях «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Основи здоровʼя», «Французька мова» і троє представників у номінації «Захист Вітчизни».

Серед 23-х учасників  і учитель Основ здоров’я, заступник директора КУ “Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст № 4” Ірина Володимирівна Швець.

Упродовж трьох днів на педагогів-конкурсантів чекає чимало випробувань. Сьогодні освітяни будуть проходити психологічний тренінг для знайомства, після чого  демонструватимуть вміння проектувати дослідницько-пошукову діяльність учнів.

Уже завтра педагоги будуть розділені за номінаціями і члени журі будуть оцінювати методичну майстерність конкурсантів, уміння використовувати сучасні підходи у компетентнісному полі Нової української школи та обирати оптимальні прийоми, способи, методи та засоби навчання для організації освітнього процесу на уроці.

У завершальний день конкурсу педагогічні працівники мають презентувати професійні компетентності, уміння, методичні здобутки обраної педагогічної технології під час відкритих уроків у закладах освіти.

Бажаємо удачі Ірині Швець!

 

Довідково: Щороку кількість учасників конкурсу тільки зростає. Наразі по Україні на участь у конкурсі  «Учитель року – 2019» було зареєстровано 4 816 учасників.

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут