ПОДВІЙНА БАТЬКІВСЬКА ЛЮБОВ (ФОТО)

0
842

30 січня минулого року Коробчук Дмитро Юрійович зі своєю дружиною Юлією Сергіївною перетворили свою оселю на дитячий «оазис» затишку та тепла, ставши прийомними батьками.

Нові члени їхньої родини – дві гарненькі прийомні дівчинки Міла та Маша, яких довелося забирати зі столиці, виховувалися у великій дружній родині рівно рік, відчуваючи любов, турботу мами з татом і братиків з сестричкою та інших членів великої дружної родини.

Протягом року, маючи за плечима нелегкий шлях обстеження дітей, їхнє лікування, виконання рекомендацій та призначень лікарів, проходження неодноразових курсів масажу, дівчатка почали самостійно ходити, Міла почала вимовляти довгоочікувані для батьків слова – «тато», «мама».

Перебуваючи на обліку з усиновлення, маленькі красуні дуже сподобалися подружжю кандидатів в усиновлювачі, які мріяли про донечок. Перед щирими серцями відчинялися усі двері, зникали усі перешкоди: дівчатка легко пішли на контакт, гралися та посміхалися подружжю. Полюбивши дітей з першого погляду, Дмитро та Юлія вирішили їх усиновити, юридично надати дітям статус рідних.

Тож, подружжю Коробчуків, Дмитру Юрійовичу та Юлії Сергіївні, висловлюємо велику вдячність за великий та наполегливий труд, який вони вклали в фізичний та розумовий розвиток прийомних дітей, розвиваючи їх відповідно до їхнього віку.

За інформацією служби у справах дітей Пологівської РДА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут