Наш земляк отримав заслужену відзнаку

0
1952

Ім’я Івана Івановича Чеснокова, нинішнього директора КУ «Пологівський професійний ліцей», добре відоме багатьом жителям міста і району.

Перш за все, він відповідальний та вимогливий керівник, який дбає про розвиток не лише свого навчального закладу, а й професійно-технічної освіти вцілому.

А ще Іван Іванович, як депутат Запорізької обласної ради чотирьох скликань, допоміг вирішити матеріально-побутові проблеми чи підтримав морально не одну сотню земляків.

Його відповідальне ставлення до роботи, високий професіоналізмта активна участь у громадській діяльності не залишились непоміченими– минулої п’ятниці під час засідання колегії департаменту освіти і науки Запорізької ОДА І.І.Чеснокову вручили орден «За заслуги перед Запорізьким краєм ІІІ ступеня».

Викладачі, майстри, всі працівники ліцею щиро привітали свого керівника з цією нагородою і побажали йому міцного здоров’я та нових звершень.

Приймаючи вітання, Іван Іванович зазначив, що ця відзнака – це не лише його заслуга, а визнання багаторічної добросовісної праці всього трудового колективу ліцею.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут