Ментор соціального проекту: «Больові точки ми виявили, але анкет потрібно більше»

1
582

Вчора у Пологи прибула ментор проекту «Удосконалення послуг соціальних і адміністративних інституцій у Запорізькій області» Анна Льовкіна. Вона допомагає нашим установам соцсфери вивчити потреби громади у соціальних послугах і підкаже, як усунути недоліки в роботі.

Вже 2 тижні триває анкетування громадян про якість соціальних послуг. Пройшли його більше 400 осіб. Результат не дуже великий, але вже можна виокремити ті зміни, які хочуть бачити пологівці. Анна Станіславівна залюбки прокоментувала результати, отримані на цьому етапі анкетування:

– За допомогою анкет ми виявили проблеми, але основне завдання для нас – з’ясувати, які нові послуги потрібні в громаді. І, звичайно, цікаво, що пропонують люди покращити в роботі соцслужб. Больові точки ми виявили і будемо працювати над усуненням їх. Зокрема, бачимо проблему з недостатністю інформування та обізнаності населення. Будемо створювати електронні майданчики для інформування. Використовуватимемо сучасні технології, щоб залучити молодь до процесів управління громадою та управління соціальними послугами. Нам цікаво знати думку молодих людей не тільки як потенційних отримувачів послуг, а й активних помічників соціальних процесів, які можуть допомогти підтримати нужденних. Це сильна частина громади, її потрібно чути і важливо її думку враховувати.

В анкетах люди вказують на необхідність підвищення кваліфікації працівників. Ми будемо над цим працювати. Вже цього тижня відбудеться 3 навчальні семінари: для громадськості, медиків і соцпрацівників. Анкетування визначає напрям нашої подальшої роботи.

Ми запитали в громадян: які соціальні заклади ще потрібні у Пологах, які категорії населення в першу чергу треба захистити? Пропонують відкрити стаціонарне відділення для людей похилого віку, відділення проживання з підтримкою для людей з інвалідністю, з ментальними проблемами, які не мають рідних, але не хочуть розривати зв’язки з громадою і їхати в інтернати. Також пологівці вважають, що соціального захисту в першу чергу потребують люди похилого віку, з інвалідністю, з тяжкими формами захворювань, учасники бойових дій, ветерани війни, діти-сироти, діти з інвалідністю, безхатченки.

Читайте також: Невже ми стали такими байдужими?

Приємно, що результати анкетування свідчать про те, що люди довіряють державним установам. 66% опитаних за допомогою звернулися б саме до них, а 15% звернулися б до громадських організацій. Також приємно, що провайдерами соціальних послуг люди в основному задоволені.

Ми б хотіли, щоб пологівці більше уваги приділяли проблемам. Це допоможе їх виявити та в подальшому усунути. Люди вказують в анкетах, що не задоволені чергами, тим, що виникають проблеми з оформленням документів, для них не зрозумілі роз’яснення спеціалістів, їх перенаправляють з однієї служби в іншу і т.д. Над усуненням цих проблем ми вже починаємо працювати.

Анкетування до кінця березня продовжимо, щоб більше громадян мали змогу висловити свою думку. Зараз важливо повірити, що проста анкета може допомогти щось змінити на краще у своїй громаді. Особливість анкетування в тому, що потрібно отримати якомога точний результат. Чим більше анкет – тим він об’єктивніший. Я сподіваюся, до анкетування долучиться якомога більше людей.

Ми нагадуємо вам, що анкету можна заповнити у терцентрі у паперовому вигляді або в електронному вигляді, перейшовши за посиланням тут.

Наталія Осипенко.

Фото автора.

1 коментар

  1. Усе це, звичайно, дуже красиво виглядає на папері, а як бути з реальністю. Чи має соціальна служба перейматися долею конкретного бомжа, який віднедавна “прописався” в районній поліклініці? Завітайте туди і ви відчуєте його присутність ще на порозі, так смердить у коридорі. А цей бомж є реальний розсадник всіляких інферкцій. До речі, в жодній країні Європи, куди так прагне Україна, медичні заклади не займаються влаштуванням побуту такого контингенту людей. То чому цим має займатися швидка допомога, поліклініка або лікарня? На жаль, місцева влада також не переймається долею подібних людей. Вирішить спочатку цю проблему з цією конкретною людиною, а потім проводьте всілякі опитування та анкетування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут