Артур Крупський публічно прозвітував про роботу Пологівської РДА

0
662

Сьогодні голова Пологівської райдержадміністрації Артур Крупський публічно прозвітував про роботу апарату в 2018 році. Публічний звіт зайняв чималенько – 50 сторінок, проте голова виклав його тезисно майже за годину, зосередивши увагу на головних моментах.

У першу чергу тих, що стосуються кадрового, правового, матеріально-технічного забезпечення діяльності районної державної адміністрації, роботи зі зверненнями громадян, економічного розвитку району, питань бюджету, фінансів, повноважень в галузях освіти, культури, охорони здоров’я, спорту та ін.

Наведені цифри свідчать, що не все так погано у нас, у районі. Приміром, торік  заклади освіти, молоді та спорту профінансовані на 8 млн 182 тис. 722 грн; культури – на 1 млн 62 тис.030 грн; медицини – 1 млн. 539 тис. 715 грн.
Культурними послугами в 2018 році охоплено 99,9% населення, а це є перше місце за обласними рейтинговими показниками. Кількість читачів в бібліотеках нараховує 12755 осіб.
У районі забезпечене регулярне безкоштовне підвезення учнів до місць навчання та додому. У поточному навчальному році підвозять 589 учнів і 70 вчителів, що складає 100% від потреби. За районною програмою «Шкільний автобус» на 2018 рік профінансовано придбання пального, запчастин, ремонт автобусів на загальну суму 1 млн 357 тис. 133 грн.
У 2018 році для гарячого харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій виділили 5 043 910 грн.
З державного бюджету на будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини для водопостачання с.Басані виділено 1 млн грн, на капітальний ремонт водоводу в центрі Тарасівки – 500 тис. грн, реконструкцію водопроводу з будівництвом розвідувально-експлуатаційної артезіанської свердловини у с. Інженерному – 500 тис. грн, завершення та введення в експлуатацію підвідного газопроводу до сіл Новоселівка, Шевченка – 2 млн грн. Кошти освоєні в повному обсязі.

Більш детально з публічним звітом голови можна ознайомитися на офіційному сайті Пологівської РДА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

3 − one =