Пам’ять про Афган назавжди залишиться в серцях людей (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
1374

16 лютого біля пам’ятника загиблим в роки локальних війн відбувся мітинг пам’яті, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Саме в цей день пологівці відзначали знаменну дату – 30-ту річницю виведення радянських військ з Афганістану. Вже стало традицією вшановувати всіх учасників бойових дій на території інших держав.

Понад 160 тисяч українців пройшли тільки через війну в Афганістані, майже кожен четвертий серед загиблих – українець, і це понад 3300 осіб. Близько 8 тисяч наших з вами співвітчизників повернулися додому з важкими пораненнями. Точна кількість жертв досі не відома. Війна в Афганістані назавжди залишиться болючою раною для українського народу. Земляки завжди пам’ятатимуть всіх тих, хто не повернувся.

Вчора пологівці  зібралися, аби схилити голови перед тими, кому не судилось дожити до цих днів. Та вшанувати тих, хто й нині залишається зразком справжньої мужності, братерства та самовідданості для молодих поколінь.  Пам’ять про події тих років, безповоротні втрати, «афганські поховання» в містах та селах,  страшне горе матерів, дружин і дітей, назавжди залишаться  серцях людей.

Фото Миколи Дрюченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

15 − 13 =