Через відсутність дороги в напрямку Гуляйполе — Пологи гуляйпільці написали звернення до Кабміну

2
1000

Водії, яким доводиться їздити автодорогою Гуляйполе-Пологи, обурені її станом. Зазначають, від Гуляйполя до Дорожнянки, ще їхати можна. Там ями підсипають за «новою технологією» — відсівом.

Ближче до Поліг розпочинається «справжній треш». Хтось невідомий навіть зробив допис на дорожньому знакові, зазначивши, що дорога НЕ обслуговується Пологівським райавтодором. Адже, коли на Google Карті час у дорозі розрахований на 38 хвилин, то в реальності він займає більше години. Саме через розбиту автодорогу.


Питання особливо загострилось, коли пологове відділення у Гуляйпільській ЦРЛ закрили, а породіль стали направляти до Пологівської ЦРЛ. При створенні Пологівського госпітального округу про фактичну відсутність дорожнього покриття цього автошляху гуляйпільці не лише говорять, а й пишуть коментарі на Facebook-сторінці голови Запорізької облдержадміністрації. Під постом про його візит до Гуляйпільського району.

Гуляйпільці також написали до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та голови Запорізької ОДА Костянтина Бриля колективне звернення, де попрохали надати відповідь на актуальні питання. Зокрема, на те, коли планується ремонт автодороги Т 0401 Дніпро — Васильківка — Покровське — Гуляйполе — Пологи — Токмак — Молочанськ — Мелітополь. Та поцікавились тим, хто відповідає за її стан. На що отримали відповідь від Державного агентства автомобільних доріг України.

У документі відповідач послався на програму «Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018 — 2022 роки». Т 0401 у цій програмі відсутня. Тож ремонтувати її доведеться, як зазначено у відповіді, «у межах наявних коштів».

Джерело: Гуляйполе.Сіті

2 КОМЕНТАРІ

  1. если бы наше правительство ездило каждый день по етим дорогам то они бы на поняли!!! вот дорога пологи басань в сторону токмака так там километров 5-6 с басани в сторону полог люди накатали дорогу по грунтовке потому что по асфальту невозмоно ездить!!! КОШМАР ГОСПОДА

  2. Зате в Басані Порошенко гарантірує увєріний інтирнет! А буде інтирнет то нашо тоді дорога – у любого дохтора можна по інтинету вилічиться, і купить прямо з хати шо хочиш! Та і дорога в Гуляйполе в автонаправлєніі Т0401 не сама пагана – за час можна доїхать, от до Токмака вчора їхав 2 часа 20 минут, а год назад можна було всього за 2 часа! https://www.youtube.com/watch?v=xfQB6h0MKw0

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут