Зимові канікули – подарунків пора!

0
842

Два тижні зимового відпочинку пролетіли, як один день, – весело та яскраво. І все тому, що нудьгувати зовсім не було часу. Взимку є чимало цікавих справ. Потрібно встигнути і сніговика зліпити, і в сніжки пограти, покататися на санках, поспілкуватися з близьким та присвятити час своїм улюбленим заняттям.

Чим же була зайнята дітвора з КЗ «Пологівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» ЗОР?

Для них розпочалися новорічні дива з приємних сюрпризів. Перші подарунки – вічно зелена та штучна красуні-ялинки від шефів Пологівського олійно-екстракційного заводу – ось що створило святковий настрій. 18 грудня 2018 року відбулося театралізоване дійство «Ой хто, хто Миколая любить!» Готувалися до свята завзято: вчили вірші, розучували нові пісні, танці, ролі. Тому свято вийшло веселим, цікавим та незабутнім. Маленькі хитрощі та капості головного чорта Антипка та його помічників маленьких чортиків не зіпсували його, і всі діти отримали солодкі подарунки. Малеча центру весь рік намагалася бути слухняною та чемною, тому в ніч з 18 на 19 грудня під своїми подушками вона знайшла шоколадки. 19 грудня 30 вихованців закладу побували в Запорізькому цирку та переглянули казкове новорічне дійство на воді. Ця поїздка, подарунок служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації, надовго залишиться в пам’яті дітей.

З особливою радістю вихованці закладу готувалися до зустрічі Нового року: прикрашали групи, розучували вірші, пісні, хороводи, танці, виготовляли прикраси на ялинки, в тому числі і на головну ялинку міста. Старання дітей не залишилися непоміченими. Прикраса на головну ялинку міста «Багатий символ 2019 року» відмічена грамотою (Ш місце) та грошовою винагородою в розмірі 200 грн. За спільним рішенням колективу дітей ці кошти перераховані на благодійність – лікування хлопчика Артема. В новорічній казці, яку готували в закладі, всі головні ролі виконували самі діти, їм вдалося зіграти навіть Діда Мороза та Снігуроньку. Тому 28 грудня новорічний ранок пройшов на славу. Діти отримали омріяні подарунки, про які вони писали в своїх листах святому Миколаю та Діду Морозу. Здійснити дитячі мрії допомогли небайдужі люди – представники релігійних громад: Садова І.В. (Християнська Церква Повного Євагелія «Світло світу»), Балицька Б. та Фролова К. (Церква «Міжнародний Центр Євангелія»), Бреславець Д. (Церква Євангельських Християн «Шлях до спасіння»). Крім того, кожна дитина отримала новорічні подарунки від наших шефів з Пологівського олійно-екстракційного заводу, які вручила голова профспілки «Пологівський ОЕЗ» Шатохіна О.А.  разом із справжньою Снігуронькою.

31 грудня, як і більшість дітлахів, дітвора центру провела в очікуванні новорічних сюрпризів та здійснення дитячих мрій: переглядала новорічні програми біля екранів телевізора, загадувала бажання під бій курантів, а під ялинкою на них чекали подарунки.

4 січня 21 вихованець центру відправився на екскурсію до Запоріжжя, щоб ознайомитися з особливостями та секретами роботи типографії «Світ друку», де весело провели час, отримали нові знання та привітали колектив з новим роком, подарувавши новорічну програму.

Сюрпризи для вихованців Пологівського центру на цьому не закінчилися. Дитячі, творчі, просвітницькі колективи міста та області дарували дітям приємні несподіванки:

  • соціальний центр «Проміння» м.Запоріжжя вручив дітям книжки, канцелярське приладдя, іграшки та солодкі подарунки (20.12.2018);
  • творча група Пологівського Пенсійного фонду (6 чоловік) подарувала вихованцям центру тепле дружнє спілкування під час різдвяної програми (08.01.2019);
  • волонтери церков «Міжнародний Центр Євангелія» (8.012019) та «Шлях до спасіння» (17.01.2019) – різдвяні програми та подарунки дітям;
  • дитяча бібліотека запросила дітей на «Зимову круговерть» (09.01.2019);
  • відбулася зустріч з представниками головного управління національної поліції в Запорізькій област;
  • Пологівський центр зайнятості провів ознайомчу екскурсію по установі та профорієнтаційну роботу для вихованців старшої групи закладу (10.01.2019)
  • Будинок дитячої творчості – майстер-клас «Виготовлення новорічного сувеніру» (11.01.2019);
  • Пологівський олійно-екстракційний завод – різдвяну програму в РЦ «Юність» (19.01.2019).

Зимові канікули – чудова пора. Шкода, що вони швидко закінчилися, і наші вихованці знову повернулися до шкільних буднів. Але яскраві враження від добре проведеного часу допомагатимуть їм у нелегкій справі – навчанні.

 

Адміністрація закладу

Фото з архіву центру

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nine + 1 =