Увага! На дорогах Запорізької області обмежено рух транспорту!

0
742

Щойно стало відомо, що сьогодні, з 20.00, у зв’язку з надзвичайними погодними умовами (сніг, шквальний вітер, створення переметів на дорогах)  обмежено рух великовагових та маршрутних транспортних засобів на ділянках автомобільних доріг загального користування державного значення:

Т-08-19 Більмак – /М-14/, з км 0+000 – км 51+015 у Більмацькому та Бердянському районах (ділянка м. Більмак – до а/д -14);
М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог) км 574+086 – км 604+086 у Бердянському районі (ділянка Осипенко – межа Донецької області);
Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчуг) Пологівський, Більмацкий, Розівський райони км 604+223 – км 667+089.

Ці заходи вживаються для того, щоб терміново здійснювати заходи щодо своєчасної розчистки автомобільних доріг від снігу, обробці противоожеледними сумішами та здійснення моніторингу їхнього стану.

На ділянках указаних доріг будуть виставлені пости для тимчасового обмеження руху автотранспорту та забезпення оперативного інформування населення і водіїв щодо безпеки руху під час ускладнення погодних умов.

У зв’язку з погіршенням погодних умов обмежено відправлення пасажирського транспорту за південними та східними внутрішньообласними напрямками, а від м. Запоріжжя за північними напрямками – без обмежень.

Про зняття обмеження руху для транспортних засобів на дорогах загального користування державного значення буде повідомлено додатково.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four × 3 =