У Воскресенці відкрили курси модельєрів

0
916

У с. Воскресенка, у будинку побуту, нещодавно відкрили курси крою та шиття.

Курс розрахований, в першу чергу, на тих, хто, дійсно, хоче оволодіти мистецтвом крою та шиття, при цьому розуміючи, навіщо йому потрібні ці знання. Трапляється, що, ледве почавши навчання шиттю і навіть записавшись на дорогий курс крою, ми кидаємо навчання. Але потім, коли раптом знадобиться «довести до розуму» гарну сукню або захочеться пошити собі по-справжньому стильну річ (а не шукати її на ринках чи в бутиках), згадується, що знань у вас не вистачає. Як бути в такій ситуації? Звичайно, вчитися далі! І головне, знайти  викладача.

Навчаючись за допомогою керівника курсів Ірини Вікторівни Гуслістої, діти, які відвідують курси,  мають можливість задавати питання і радитися з професіоналом цієї справи. Для початківців і тих, хто осягає науку шиття вперше, це особливо важливо, тому що спочатку курси крою можуть бути не такі прості, якими здаються.

Матеріали курсу у доступній формі дають всі необхідні знання. Ці уроки шиття підійдуть навіть початківцям – тим, хто ще ніколи не брав до рук ножиці і взагалі не знає, що таке крій. Менше теорії – більше практики! Осягаючи крок за кроком цю корисну справу, дитяча група  з кожним уроком усвідомлює, що сьогодні можете більше, аніж учора, і мало-помалу вони стають справжніми профі.

Читайте також: ВОНА МОГЛА Б ШИТИ VERSACЕ, але пошила найкращі костюми для пологівських танцюристів!

Незважаючи на непросту науку крою та шиття, вже є гарні роботи та досягнення –  пошиті задля власного використання новорічні шапочки, фартушки, наволочки та спідниці для танців. Дитяча група на заняттях дуже уважна, бо, можливо, для когось ці курси стануть першою путівкою у життя, а, можливо, хтось з них стане знаменитим модельєром та відомим на весь світ.

Всі бажаючі навчатися можуть звертатися до Ірини Вікторівни Гуслістої за номером телефону 0505309755.

Інформує Воскресенська громада.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

19 − nine =