У Пологах поліцейські викрили незаконний пункт прийому металобрухту

4
912

Щотижня пологівські поліцейські звітують про те, що постійно проводять заходи щодо виявлення та припинення фактів функціонування пунктів прийому металобрухту та залів грального бізнесу, недопущення росту злочинності на вулицях та інших громадських місцях.

І ось, нарешті, результати. 27 січня поліцейські провели санкціонований обшук в одному з пунктів прийому металобрухту. Він у Пологах почав діяти відносно нещодавно. Під час обшуку правоохоронці виявили та вилучили 6 тонн металобрухту (“чермет”) і 450 кг кольорових металів. Нині триває перевірка і досудове розслідування.

Читайте також: У нас легальних пунктів прийому металобрухту немає, але метал здати … можна

 

4 КОМЕНТАРІ

  1. А шо, прийом металобрухти у дяді Толі Носенка, на Красному посьолку, пологовські поліцейські вже викрили, чи ше й досі ні, чи може він у нього функціонує законно, бо діє відносно дуже давно? )))))

  2. “у дяді Толі” как было сказано “там все схвачено”, тоже самое и топливный склад возле “дяді Толі”, все функционирует, прикрывают тех, у кого “не схвачено” и те кто не уместен….

  3. Не знаю, как у дяди Толи, а тот, у кого изъяли металл, уже договорился с начполом. Так что пора и новоназначеного снимать. На заставу уже насобирал.

    • А з яким саме “начполом” договорився той дядько миталіст шо від мінтів пострадав? Старий начпол хоч і під слідством, та від должності ще не відсторониний, а райотдєлом счас “управляє” висока шишка, наєздами із самого Запорожжа! На мерсі крутому їзде, може хто бачив – як сніг був, йому мєсні поліціянти на капоті одну вєсчь намалювали у возбуждьонном положеніі, так він ногами топав, руками махав, ротом кричав – а художників так і не найшли! )))

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

2 × four =