Триває боротьба з роботою незаконних пунктів прийому металобрухту

0
800

Працівники поліції виявили нелегальні пункти прийому брухту металу в Бердянському, Приморському, Оріхівському районах області, а також у Дніпровському та Заводському районах Запоріжжя. Профілактичні заходи з протидії незаконним операціям з металобрухтом та крадіжкам кабелю тривають.

З 9 січня до теперішнього часу працівниками ГУНП в Запорізькій області проводяться профілактичні заходи, спрямовані на протидію незаконним операціям з металобрухтом і крадіжкам  кабельно-провідникової продукції.

Під час превентивної діяльності дільничні офіцери поліції та слідчі провели санкціоновані обшуки у Бердянському, Приморському, Оріхівському районах області, а також у Дніпровському та Заводському районах міста Запоріжжя.

У результаті слідчо-оперативних заходів поліцейські виявили незаконні пункти прийому металобрухту. Працівники поліції вилучили 6 ваг та близько 5 тонн брухту металу різних видів.

З початку профілактичних заходів за матеріалами дільничних офіцерів поліції відкрито 16 кримінальних проваджень за ст. 213 Кримінального кодексу України (Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом) та складено 1 адміністративний протокол за ст. 164-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення законодавства що регулює здійснення операцій з металобрухтом).

Зосереджуємо увагу на тому, що діяльність пунктів прийому металобрухту дозволена, проте багато із них працює без необхідних дозвільних документів та з порушенням вимог чинного законодавства. На території Запорізької області ведеться постійна робота із виявлення нелегальних пунктів, де проводяться незаконні операції з металобрухтом. Це питання  перебуває на контролі керівництва ГУНП в Запорізькій області.

Поліція звертається до громадян із проханням, якщо ви володієте будь-якою  інформацією щодо функціонування незаконних пунктів прийому брухту металу, повідомляйте на спецлінію «102», у територіальний відділ або відділення поліції.

Нагадаємо, що поліцейські ліквідували нелегальні пункти прийому металобрухту в різних районах Запоріжжя.

 Відділ комунікації поліції Запорізької області

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

14 − four =