“Татко вів 4-річного сина до дитячого садочка. Ну, як вів?”

1
2010

У соціальних мережах сьогодні багато цікавих постів можна прочитати. Люди в мережі радіють, обурюються, розповідають  про якісь події, які їх зачепили “за живе”. Такий цікавий пост ми прочитали у нашої землячки Олі Сурело в Інстаграмі.

Він про те, як деякі татусі ставляться до своїх маленьких синів. Історія трапилася не в Пологах, але вона актуальна для всіх.

“Сьогодні стала свідком неприємної картини. Татко вів 4-річного сина до дитячого садочка. Ну, як вів? Сам йшов попереду, а син біг позаду і просив, щоб той дав йому руку. На що татко, випендрюючись перед нами, йому відповів: “Ты ж мальчик! Сам иди!” І той хлопчик, ридаючи, продовжував обережно йти слизькою мокрою дорогою за своїм “люблячим” татком!

Я вважаю, що своєму малюку фразу “ти ж хлопчик” треба говорити лише тоді, коли вчиш його поступатися жінкам місцем в маршрутці, пропускати дамочок вперед, подавати їм руку допомоги і все таке… А заціловувати синочків, обнімати і носити на руках теж ніхто не відміняв! Любов породжує любов, шановні! Шкода, що більшість чоловіків не читають довгі пости. Вони б багато чого корисного могли б для себе взяти”, – написала вона.

Звісно, під такою темою зібралося багато коментарів. Дівчата підтримують авторку. Так, з хлопчиків не можна робити “мармеладних зайчиків”, які в дорослому житті не можуть стати самостійними і не готові до труднощів. Проте і любов та турботу дитина має відчувати, інакше виросте “сухарь”, не здатний на прояви почуттів. А що думаєте з цього приводу ви?

1 коментар

  1. Подобное зрелище видела не раз, но только с участием мамочки. Она шла метров 10-15 впереди, курила и триндела по телефону, а маленький ребенок плелся сзади по скользкой дороге и плакал, потому что боялся упасть. Я была удивлена реакции ноль.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

five × 2 =