Так виглядав головний документ Л.І.Брежнєва

0
570

У мережі з’явилося фото паспорта Леоніда Ілліча Брежнєва, колишнього генерального секретаря Комуністичної партії Радянського Союзу, котрий з 30 серпня 1946 року до листопада 1947 року займав посаду першого секретаря Запорізького обкому КП(б) України. Керував відновленням зруйнованих під час війни підприємств, Дніпрогесу. І за цей час не раз побував у Пологах та населених пунктах району.

Багато хто з пологівців і досі з ностальгією згадує роки правління Брежнєва, як найкращі роки у їхньому житті. Проте дослідники період розквіту й достатку приписують іншій людині – Олексію Андрійовичу Косигіну. Прийшовши до влади, Брежнєв одразу ж розставив на ключових постах відданих йому людей (Ю.В.Андропова, Н.А.Тихонова, Н.А.Щолокова, К.У.Черненка, С.К.Цвигуна), змістивши їхніх попередників. О.А.Косигін не був усунений, але економічна політика, яку він проводив, систематично саботувалася генсеком.

Партійна номенклатура, яку очолював Брежнєв, чинила опір будь-яким реформам, прагнула зберегти режим, який забезпечував їй владу, стабільність та привілеї. І саме  в брежнєвський період партійний апарат повністю підпорядкував собі державний. Міністерства і виконкоми стали простими виконавцями рішень партійних органів, а безпартійні керівники практично зникли.

За матеріалами Інтернет-сайтів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

3 × two =