Сніг – радість, та не всім!

0
962

На Пологівщині, як і в інших районах області, погіршилася погода. Засніжило. Поки що без великих поривів вітру, хоча за прогнозами синоптиків може бути хурделиця і зниження температури повітря.

У Пологах до потужного циклону підготувалися. У боротьбі зі снігом вже задіяна вся наявна техніка “Благоустрою”.

– В першу чергу, розчищатимемо дороги, по яких рухається громадський транспорт, звичайно, комунальники розчищатимуть і інші дороги в місті, і тротуари, – прокоментував ситуацію міський голова Юрій Коноваленко.

Працівники “Благоустрою” вже посипають дороги протиожеледною сумішшю. Крім того, на підмогу комунальникам за потреби, якщо буде сильний снігопад і самі вони не встигатимуть чистити сніг, вийдуть  “агробудівці” на потужному навантажувачі, з “Агробудом” укладена угода на ці послуги. Також депутат міської ради Володимир Мащенко і приватний підприємець Григорій Машко можуть надати великі навантажувачі для снігоборотьби.

– Ми плануємо, що техніка працюватиме до 19.00, щоб всі могли добратися додому. Рано вранці боротьба зі снігом продовжиться, – повідомив міський голова.

Звичайно, якщо випаде дуже багато снігу на 150 вулиць Поліг, то одразу їх не прочистять, але комунальники зроблять все можливе, щоб зробити це швидше.

Прохання до водіїв, щоб не залишали припаркованими автомобілі на проїжджій частині. Це заважає розчищати дороги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут