Прогноз погоди в Україні на 2019 рік

0
288

Точно спрогнозувати погоду на весь рік вперед нереально. І професійні синоптики зазвичай за подібні прогнози не беруться або роблять їх вкрай розпливчастими, інформує Ukr.Media.

Натомість народні синоптики і кліматологи зробили прогноз погоди на 2019-й рік.

Прогноз погоди в Україні на січень-лютий

Кліматологи відзначають, що зима не стане аномально холодною. Якщо на півночі країни все вкрите снігом, то в південних регіонах опади будуть помічати рідко. У другій половині січня, мабуть, повернуться холода. В цей період температура може опускатися до мінус 10-15 градусів. В кінці січня синоптики чекають на чергове потепління і сльоту, а ось лютий буде холодним і сніжним. Крім того, дуже вірогідний сильний вітер під час лютневих морозів.

Якою буде весна?

Як і в минулому році, сніг буде покривати значну частину країни чи не до квітня. Згідно з народними прикметами, в роки, коли Великдень приходить пізно, холоди тримаються довго. Пасха в 2019 році святкується 28 квітня. Найкращою температурою в березні буде 9-10 градусів тепла. Тепло різко змінить холод у кінці квітня. А до річної температурі 20-23 градуси можна готуватися вже в середині травня.

Буде літо жарким

На півдні країни влітку буде традиційно жарко і задушливо, а на решті території – погода буде м’якою і терпимою. Щоправда, в червні на Заході і Півночі України можуть бути затяжні дощі, а також кілька хвиль похолодань. Липень і серпень будуть теплими. На півдні дощі будуть рідко, а ось на півночі і заході можна чекати дощі, але не спекотні дні – з температурою близько 30 градусів тепла. На море краще всього їхати ближче до серпня, коли опади мінімізуються, а температура буде стабільна в районі 30 градусів.

Сіра осінь настане лише в листопаді

У вересні ще можна буде ходити в літньому одязі. Весь місяць температура буде не нижче 18-20 градусів. Крім того, синоптики прогнозують відносно суху осінь, аж до кінця жовтня. На початку листопада розпочнеться справжня сіра осінь з опадами і холодами. На початку листопада температура буде в районі 5-8 градусів тепла, а ось на півночі ближче до грудня українці побачать перший сніг і заморозки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three × two =