Пологівські блогери: які вони?

1
1448

Особисте життя лише у декого сьогодні й залишається особистим. Усі ми вже звикли прокидатися зранку, оновлювати стрічку новин, лежачи в ліжку, та дізнаватися про останні події. За деякими невідомими нам людьми ми вже спостерігаємо, як за близькими родичами. Щоденно заходимо в їхню стрічку та слідкуємо за їхнім життям, як за серіалом. Чи не так?

Блогером сьогодні бути модно. Дехто для  цього й створює свої сторінки в інстаграм, на ютубі та в фейсбуці, щоб голосно заявити про себе. А потім починається погоня за лайками, репостами, динамікою росту сторінки, постійним пошуком цікавого контенту для блогу. Далі блогеру можуть запропонувати перші гроші за рекламу, і ось тут у декого з’являється невидима корона, котра починає тиснути. Сьогодні лідери думок заробляють непогані гроші на своїх каналах. Посудіть самі, реклама у українських блогерів коштує від 100 доларів за пост, від 50 «зелених» за 15-секундний сторіз. Кожен встановлює свої прайси, і з блогерами комерційні аккаунти з охотою співпрацюють, адже до лідерів думок прислухається їхня аудиторія, їм довіряють, хочуть бути схожими на них, тому й купують те, що вони рекламують.

Але є й інші блогери, котрі до свого блогу ставляться, як до хобі, власної електронної версії щоденника, за яким спостерігають й інші. Такі блоги, зазвичай, несуть в собі й корисну інформацію (туристичні поради, фотообробка, кулінарні рецепти,розвиваючі ігри з дітьми… варіантів тематик блогу сьогодні просте не перелічити).

Сьогодні ми вирішили розповісти вам про пологівських блогерів, за чиїм життям слідкує велика кількість підписників (за пологівськими мірками).

За її сторінкою в інстаграм спостерігали зо два місяці. Вона не боїться знімати «розмовні» сторіз, мотивує інших на чистоту та порядок не тільки в будинку, а й у своїй голові. Мова йде про Елеонору Зубенко @eleonorrich .

Дівчина коротко у шапці профілю написала про себе: «Про все, що хочу». І, дійсно, у неї на сторінці можна знайти поради та роздуми стосовно ситуацій, які можуть трапитися будь з ким у повсякденному житті. Слідкує за життям Елеонори близько 3500 підписників. За цієї цифрою стоять люди, а не боти.

  • Я ніколи не «накручувала» собі аудиторію, не купувала активність та не була спонсором у гівах. Моя аудиторія мені дорога і рідна. Я хочу бути для неї корисною, – говорить дівчина.

Елеонора підтримує активність на своїй сторінці постійно. Щодня розповідає про свої буденні справи: закупи в магазині, приготування їжі, висловлює власну думку з приводу питань, що її турбують на даний момент, показує розпаковку товарів, які замовляє на іноземних сайтах. Зірки блогу Елеонори – її коти та собачка.

А в основній стрічні розповідає про доглядові косметологічні процедури, котрі випробувала вже на собі, про засоби догляду та їхні характеристики. Багато місця в її блозі  відведено темі позбавлення від мотлоху в будинку та чистоті на кухні.

  • Здавалося б, що це звичайні побутові речі, дехто на це не звернув би уваги. Але напередодні зими я почала велике прибирання у шафах та показала, як це роблю саме я. Що куди йде, як пакую, що викидаю, що ремонтую, що залишаю, а що ховаю. Це так сподобалося моїм підписникам, що я вирішила не зупинятися, а й розповіла своїй аудиторії про те, як наводжу лад на кухні. Дехто мені пізніше писав, що власним прикладом я замотивувала мити посуд о десятій вечора, – посміхаючись, згадує Елеонора.

Ще є в Пологах дівчина-блогер, турботлива мама, чарівна красуня – Єлизавета Лось @miss_elizavetta . Її сторінка в інстаграм – це віддушина для багатьох дівчат, адже на своїй сторінці Ліза ділиться дівчачими переживаннями та турботами, пише надзвичайно зворушливі та теплі тексти.

Про себе у шапці профілю Ліза написала так: «Привіт, я Ліза, мама тієї самої Поллі @lizza_polly . Люблю фотографувати і писати тексти, які зберігають. Про їжу, фільми і хвилюючі мене теми».

Дівчина у своєму профілі велику увагу приділяє фотографіям та намагається вести його у одному стилі. Він у неї у теплих тонах. Ліза показує фото до обробки та після, як створює необхідний їй антураж.

Головна перлина блогу Лізи – донечка Полінка, яка дарує свої посмішки через екрани телефонів маминим підписникам. Хоча й для Полінки Ліза також створила аккаунт, який наповнює найкращими моментами з життя маленької помічниці.

  • Аккаунт для Полінки я вирішила створити для того, щоб, як вона виросте, змогла прочитати його та дізнатися, що я відчувала в певні моменти її життя. Любов до неї у мене така сильна, що переливається через край. Я їй постійно говорю, яка вона у мене чудова та як я її люблю, але хочу, щоб вона також відчула свої щасливі моменти дитинства. Можливо, пережила їх знову, дивлячись на фото та читаючи текст, – посміхаючись, розповідає Ліза.

У своєму ж блозі дівчина цитує уривки з творів великих поетів, висловлює свою думку та бачення того, як життя головних героїв дотичне до наших буднів, розповідає про свої плани на день та порушує філософські питання, згадує своє дитинство та ділиться, які уроки винесла з нього.

Блог Лізи надзвичайно теплий, домашній та затишний. Тут кожен знайде щось близьке саме йому.

  • Ідеї, тексти, обробка фото у моїй голові народжуються постійно. Навіть вночі не можу спати, коли «накрила» хвиля натхнення. Тоді беру в руки телефон, відкриваю «Нотатки» та пишу, пишу, пишу. Дивлюся на атмосферні фото, надихаюся та починаю креативити й сама. У мене немає погоні за лайками. Мені приносить колосальне задоволення те, що я роблю. Мій блог в інстаграм – моє продовження. На комерційні рейки я його не переводила. Він органічно розвивається. Якщо будуть пропозиції щодо реклами – мені це буде приємно, але доки такі пропозиції не надходили, – говорить дівчина.

А ви активний користувач інтернету? Виставляєте своє життя в соціальних мережах? За ким з блогерів слідкуєте саме ви та чому?

Оксана Бойкова.

Фото з  інстаграм-сторінок

Елеонори і Лізи.

 

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут