Плісняви не бажаєте? Продається в пологівському магазині (ФОТОФАКТ)

0
1330

Ну, як не спокуситися і не придбати солоденького? Одна пологівчанка спокусилася на тортик “Наполеон” і… пошкодувала про це. 

Жінка придбала тортик, який продавали на вагу в одному з місцевих магазинів солодощів. Зовні він виглядав свіжим, апетитним. А коли з донькою ввечері заварили чай і хотіли поласувати солоденьким, виявили, що торт не просто не свіжий, а взагалі цвілий всередині. Жінка у магазин не стала відносити його, просто викинула.

Вона поділилася з “Пологівськими вістями” фотографіями тортика для того, щоб випадок, який стався з нею, став для інших наукою. На власному досвіді вона переконалася, що ніколи не варто соромитися або забувати запитати у продавця, коли отримана продукція, її термін та умови зберігання.

Тож, пологівці, будьте уважнішими, коли купуєте продукти, які швидко псуються. А продавцям теж варто перевіряти продукцію, щоб не продавати плісняву. Репутація торгової точки падає до нуля, коли трапляються такі прикрі інциденти. Навряд, такі “сюрпризи” збільшать кількість покупців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

twenty − fourteen =