Підлога на мільйон: у Пологівській ДЮСШ відкрили відремонтований спортивний зал (ФОТОРЕПОРТАЖ)

6
1286

У середу, 30 січня, у Пологівській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулося урочисте відкриття оновленого спортивного залу. Ця подія зібрала представників влади і дітей, які займаються спортом.

Власне, в ігровому залі ДЮСШ капітально відремонтували підлогу. Там і до цього вона була дерев’яна, але дошки прогнили. Займатися ігровими видами спорту стало небезпечно, діти могли травмуватися. Відремонтували підлогу за кошти районного бюджету. За даними платформи державних закупівель Zakupki.ua, витратили на це 1 млн 36 тис. 992 грн. На полі 36 м х 18 м за ці кошти повністю замінили дерев’яний брус та покрили захисним покриттям.

Тендер виграло і виконало роботу ТОВ «ЛАДА-ЛТД».

І ось, нова підлога у залі вже виблискує лаковим глянцем. Червону стрічку перерізають керівники району, фірми-підрядника та директор ДЮСШ. Лунають гучні оплески. Під звуки Державного гімну України юні капітани футбольних команд піднімають прапор нашої держави. Зал урочисто відкрито.

З цією подією присутніх привітав голова РДА Артур Крупський, він звернувся до молоді з такими словами: «Ми сьогодні вкладаємо кошти в те, що називається великим спортом. Ви – наша надія і гордість. Ви маєте займатися в найкращих умовах!» Також керівник району подякував підряднику, який, за його словами, зробив те, про що пологівці мріяли 3 роки.

Звернувся до спортсменів і голова районної ради Олександр Покутній. «Все, що буде залежати від нас, ми робитимемо, щоб ви мали найкращі результати. Цей зал тепер один з найкращих в області», – у своєму виступі зазначив він.

Директор ДЮСШ Віктор Кулініч подякував підряднику за те, що ремонт зали виконали швидко і якісно, керівництву району та депутатському корпусу – за фінансування. У короткій розмові з журналістами Віктор Володимирович зазначив, що ДЮСШ поступово оновлюється. Відремонтували дах будівлі, замінили освітлення, тепер в ігровому залі нова підлога, а у планах – ремонт санвузла і душових кімнат.

Після урочистого відкриття у залі одразу розпочалася футбольна гра. Діти із задоволенням ганяли м’яч.

Наталія Осипенко.

Фото автора.

6 КОМЕНТАРІ

  1. Ребят, вы насчет миллиона и отремонтированной площади ничего не путаете? 15 с половинной тысяч 1 кв.м? Это же чуть ли не мраморный пол.

  2. Чого ви пристьобалися до людей? Шо страшного із того, шо якшо даже у них шось получілося. Прям всі чесні. Ми як тягли по вулиці газ, у нашого бухгалтера дважди два було восім. Наекономила, шо не тільки газ безплатно провела, хату перекрила, забор поставила.

  3. Шановні! Я так відчуваю , що людей за дурнів тримають , який мільйон? Це жарт? Велике прохання оприлюднити кошторис цього ремонту, ми платники податків маємо право знати як раціонально витрачають наші кошти .

  4. Навєрно у тих шо з ножницями лєнточку ріжуть не тільки пол мраморний, а й потолок буде!

  5. Шкода тільки, що ніхто з місцевої влади не звернув увагу на зовнішній вигляд самої будівлі ДЮСШ, який з кожним роком стає все більше привабливим. Невже важко виділити кілька тисяч (не мільйон) на розміщення муралу на фасаді будинку?

  6. Там близько 600 квадратних метрів. Рахуємо: 1 000 000 грн / 640 = 1562,50 грн. Напевне у автора посту було геть погано з математикою в школі 🙂

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут