Пайовики, ошукані горе-орендарем, розраховують на допомогу від нардепа Вадима Кривохатька

0
1238
12 січня в Григорівському сільському клубі відбулася зустріч народного депутата Вадима Кривохатька з  пайовиками, які постраждали від  недобросовісного орендаря та досі не отримали плату за землю, що надали в користування. Близько 150 ошуканих селян прийшли з надією на вирішення цієї проблеми. На зустрічі також були присутні керівництво РДА, голова сільради.
Питання невиплати орендної  плати керівництвом СГ «Софія» постало ще під час проведення Вадимом Кривохатьком особистого прийому громадян, який відбувся у Григорівці у грудні минулого року. Тоді чи не сотня селян поскаржилися на заборгованість з виплатами. Народний депутат  запропонував почекати закінчення 2018 календарного  року і, якщо ситуація залишиться незмінною, розпочати вживати заходи  до горе-орендаря.
Станом на 12 січня люди так і не отримали своїх грошей, тому під час зустрічі минулої суботи вирішено розпочати подачу судових позовів. Для цього сформують ініціативну групу з пайовиків, які нададуть усю необхідну інформацію для судового процесу. За словами Вадима Кривохатька, ситуація має бути  вирішена в правовому полі, тож для цього народний депутат надасть усю потрібну юридичну допомогу. Надалі ж селяни мають обрати більш порядного орендаря, аби подібної халепи з ними більше не сталося.
Прес-служба нардепа В.Кривохатька. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four × three =