На запорізькому підприємстві обмежили використання смартфонів (ФОТО)

0
858

На запорізькому заводі “Мотор Січ” співробітники, приходячи на роботу, зобов’язані здавати мобільні телефони. Свої гаджети працівники підприємства повинні складати в спеціальний ящик, який закривається на замок. Фото місця для зберігання смартфонів надіслали в редакцію співробітники підприємства.

Портал “Вместе” зв’язався з директором зі зв’язків з громадськістю АТ “Мотор Січ” Анатолієм Малишем, який повідомив, що така заборона є, але вона стосується не всього підприємства, а окремих підрозділів.

“Заборонено користуватися мобільними телефонами, кіно, фото, відеоапаратурою в приміщеннях, де створюється, використовується і зберігається технічна та конструкторська документація”, – повідомив Анатолій Малиш журналісту “Вместе”.

Читайте також: В шоу «Голос країни» співатиме дівчина із Запоріжжя (+ВІДЕО)

Відзначимо, що “Мотор Січ” – високотехнологічне підприємство, у якого є багато власних технічних напрацювань і виробничих секретів. Крім того, завод виконує і оборонні замовлення, тому режим секретності тут цілком виправданий. Зокрема, “Мотор Січ” поставляє вертольоти для ЗСУ і Нацгвардії, а також виготовляє комплектуючі для них.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

20 − ten =