На сесії райради два питання вирішували дві години або сесія із запашком держзради

0
1120

Минулої п’ятниці відбулася 35 позачергова сесія Пологівської районної ради. Депутати зібралися для того, щоб вирішити два, але дуже важливих для району питання: внесення змін до районного бюджету та передача шкільного автобуса. Ситуація склалася неприємна:  з 34 депутатів на сесію прийшли лише 15. Дві політичні сили районної ради влаштували демарш і на сесію не  з’явилися. Голова районної ради Олександр Покутній заявив, що тут «попахує» державною зрадою.

Для того, щоб сесія була легітимною, потрібно, щоб на ній були присутні мінімум 18 депутатів. Тому обранцям, що з’явилися на сесію, довелося чекати інших, тих, кого терміново викликали з роботи, щоб набрати необхідну кількість голосів.

Прийняли рішення клопотати перед Запорізькою обласною радою про передачу спеціалізованого автобуса для перевезення школярів. У разі прийняття позитивного рішення обласною радою, шкільний автобус закріплять за Семенівським навчально-виховним комплексом.

Також депутати прийняли позитивне рішення з фінансових питань. Розподілили субвенцію з державного бюджету. 110 727 грн передали до сфери охорони здоров’я на лікування хворих на цукровий та нецукровий  діабет.

Збільшили бюджетні призначення на суму 50 000 грн для проведення різних культурних заходів та свят у І кварталі 2019 року.

Центральній районній лікарні виділили 100 000 грн на придбання хімічних реактивів для проведення лабораторних досліджень.

На суму 600 000 грн придбають комп’ютерне обладнання з програмним забезпеченням та багатофункціональним пристроєм для роботи лікарів ЦРЛ з програмою медичної інформаційної системи.

Затвердили розмір резервного фонду району 440 000 грн.

Ірина Лісова.

Фото з сайту Пологівської райради. 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

fourteen − one =