«Людина року» – звання високе

1
2006

Шановні читачі! Ми пропонували вам взяти участь у визначенні людей, яких, на вашу думку, можна назвати особистостями року. Це своєрідний народний рейтинг. Нам самим було цікаво, кого пологівці назвуть «Людиною року».

Це могли бути лікарі, педагоги, прості робітники, бізнесмени, відомі або невідомі пологівці – та будь-хто! Ви самі запропонували кандидатури, достойні цього звання. Писали нам у приватні повідомлення на Facebook-сторінку, на електронну пошту. Ми вдячні кожному, хто надіслав нам свої кандидатури і розказав, чому саме запропонована особа варта звання «Людина року». Ось хто отримав це народне звання:

Вадим Сопільняк

Його ім’я відоме всім пологівцям і багатьом українцям, які захищають державу. З перших днів війни на Сході він допомагає військовим. Не полишає цієї справи і нині. Волонтерство у нього в крові.

«Ми вважаємо, що «Людиною року» має бути та людина, яка, дійсно, допомагає людям не словом, а ділом. У нас один кандидат. Це Вадим Сопільняк – волонтер. Допомогає армії, діткам та мешканцям, які знаходяться в зоні війни, допомагає АТОшникам і їхнім сім’ям, пологівцям, які звертаються за допомогою. Створив маленький солдатський привал, куди заїжджають солдати відпочити або переночувати», – ось таку аргументацію отримали від пологівців. І, дійсно, зараз вже і не підрахуєш, який вантаж допомоги був доставлений ним на передову за всі ці роки. Не дарма волонтерів в Україні вважають другою армією держави.

Тетяна Чернявська

Серед кандидатур на звання «Людина року» пологівці назвали хореографа Тетяну Чернявську. Вона працює у Пологівському БДЮТ та ЦКД «Гірник», де навчає дітей танцювати, є керівником театру танцю «Терпсихора» і ансамблю хореографічних мініатюр «Шарм». Батьки її вихованців стверджують, що діти просто обожнюють свого вчителя.

«Ми дуже вдячні Тетяні Володимирівні за роботу з нашими дітьми. Вона – золота людина, друга мама для наших дітей. Вона ставиться до наших дітей, як до рідних. Наші колективи завжди привозять нагороди з фестивалів. Проте, не тільки через це діти поспішають на її заняття. Отримують від неї стільки тепла і любові!» – пишуть пологівці про талановитого хореографа і називають Тетяну Чернявську «Людиною року».

Віктор Бандуров

Директор ТОВ «АГРО КОМ 1990» Віктор Бандуров, на думку пологівців, також заслуговує на звання «Людина року». Перш за все, ім’я аграрія пов’язують з благодійністю. «Завдяки йому здійснилися мрії багатьох талановитих дітей, які змогли досягти значних успіхів, беручи участь у різноманітних конкурсах і фестивалях. Віктор Володимирович, як ніхто інший, підтримує талановиту молодь Пологівщини. Коли чує, що потрібні кошти для дітей, для доброї справи, не шкодує їх. В наш час не кожен так чинить, навіть якщо має можливості. А ще Віктора Володимировича можна назвати помічником війська українського. Він в числі тих людей, які з перших днів збройного конфлікту на Сході України і донині допомагають хлопцям, які знаходяться на передовій. І робить це не заради слави, похвали, а тому, що не може інакше», – такої думки пологівці про аграрія з великим, щедрим і чуйним серцем та доброю душею.

Ольга Сиваш

Педіатр та дитячий ендокринолог. Кандидатуру Ольги Володимирівни пологівські матусі запропонували найпершою. Бо вже багато років лікар присвятила улюбленій справі. Ольга Сиваш – має чуйне серце, золоті руки, ніколи не залишається осторонь від проблем інших. До неї люди звертаються і вдень, і вночі, і у будні, і в свята. Лікарку добре знають і поважають не лише старше покоління пологівців, а й малеча.

«З великою повагою ставлюся до людей з високими морально-етичними якостями. Це Сиваш Ольга Володимирівна, Мосейко Іван Антонович та Сопільняк Вадим Дмитрович. Маючи високий професійний рівень вони не спиняються , рухаються вперед. Пологівщина радіє з того, що саме тут мешкають привітні, щирі, патріотично налаштовані, розумні люди.»

«Для мене особисто одною з таких є Ольга Сиваш, надзвичайно щира та чуттєва до пацієнтів, мені подобається її громадянська позиція і взагалі порядна, щира людина!» – таку думку висловили  пологівці.

Іван Мосейко

Івана Антоновича справедливо називають «лікарем від Бога». Вже кілька років, як він пішов на заслужений відпочинок, але відпочивати йому ніколи. Не лише пологівці, а й жителі сусідніх районів саме до нього звертаються за консультаціями, як до професіонала високого класу. Майже півстоліття віддав Іван Антонович медицині, працюючи лікарем-отоларингологом Пологівської ЦРЛ. Відзначений багатьма Почесними грамотами та Подяками, удостоєний високих звань  «Почесний громадянин міста Пологи» та «Почесний громадянин Пологівського району». Та найбільшою своєю нагородою лікар від Бога вважає шану та визнання людей.

 

Михайло Вяльцев

Михайло Вікторович зробив дуже багато для жителів  міста Пологи. З 1984 року працює у Пологівському локомотивному депо, у якому проводить активну роботу, захищаючи інтереси  звичайних робітників. З 2011 року є головою первинної профспілкової організації структурного підрозділу «Пологівське локомотивне депо».

Коли депо хотіли реструктуризувати та об’єднати з Мелітопольським депо, він завадив цьому та зберіг більше ста робочих місць від скорочення.

Схожа ситуація була й з КУ Пологівська залізнична лікарня. Через так звану медичну реформу її хотіли закрити. Однак під тиском залізничників на чолі з Михайлом, вдалось домовитись за виділення грошей з бюджету на 2019 рік. Таким чином, пологівці продовжують отримувати лікування, а 92 людини зберегли свої робочі місця. 

Ромео Гаспарян

Ромео Самвелович все своє життя вчив танцювати дітей і дорослих. Він прищепив любов до танцю багатьом пологівцям.  Танці стали їхньою віддушиною, їхнім життям, а хореограф Ромео Гаспарян – прикладом для наслідування і хорошим товаришем. Роман Гаспарян родом з Грузії, але це не завадило йому зробити вагомий внесок у розвиток культури Пологівського району. Його пологівці справедливо називають «Батьком танцю району». На його рахунку та рахунку його вихованців безліч перемог та призових місць як у всеукраїнських так і  міжнародних конкурсах. Але гран-прі зразкового аматорського хореографічного колективу «Союз» Пологівського РБК під його керівництвом на міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Казки чорного моря» стало останнім у житті видатного хореографа. Там перестало битися серце метра пологівської сцени.

Закликаємо  пологівців не бути байдужими та мовчазними спостерігачами, а брати активну участь у дискусіях на сторінках газети, на сайті та в соціальних мережах. Тоді саме ваш кандидат отримає шанс стати «Людиною року – 2019». Сподіваємося, що ця гарна традиція – визначати кращих серед нас, продовжуватиметься ще не один рік.

Матеріал підготували

Ірина Лісова, Наталія Осипенко,

Лідія Слабишева, Оксана Бойкова.

 

 

 

 

1 коментар

  1. Быть ученицей Ромео Гаспаряна – гордость! Яркий, излучающий позитив, человечный, талантливый – таким мы его и помним! Человек большого сердца и широкой души!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

fifteen − 5 =