Загони територіальної оборони готові захищати рідний край

0
918

116 батальйон 110 бригади територіальної оборони успішно завершив навчання та довів свою готовність захищати Україну. У складі військової частини проходили службу резервісти з Пологівського, Чернігівського, Токмацького, Розівського, Більмацького районів. 

Заступник Запорізького обласного військового комісара полковник Владислав Хобот зазначив: «Під час зборів, які відбувались в рамках правового режиму воєнного стану, резервісти – бійці тероборони поновили раніше отримані й здобули нові знання, а також взяли участь у навчаннях з вогневої, медичної, інженерної підготовки, пройшли бойове злагодження».


Голова районної державної адміністрації Артур Крупський та голова районної ради Олександр Покутній вручили землякам почесні грамоти за добросовісне виконання службових обов’язків, патріотизм та активну життєву позицію.
Відзнаки отримали: Павло Білодід, Олексій Галкін, Петро Галка, Сергій Дмитренко, Олег Коломоєць, Іван Тоцький, Іван Яланський та Тамара Шаренко, Павло Капітонов, Олександр Деменко, Володимир Донець, Олександр Колесник, Юрій Шаров.
Під час урочистостей командир батальйону Сергій Безверхий подякував воїнам за проявлену відданість Збройним Силам України. Учасникам АТО було вручено відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції».


Ірина Півень, як координатор Центру допомоги учасникам АТО першочергово подякувала учасникам бойових дій на Сході країни, за те, що вони прийняли участь у навчаннях, та передали свій досвіт резервістам.
Концертну програму провели учасники художньої самодіяльності Федорівського сільського будинку культури.
Дякуємо Федорівському сільському голові Володимиру Черноусу за сприяння у проведенні навчань та вітальної концертної програми.

Повідомила Ангеліна Устименко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 × five =