ЗА ОСТАННІ РОКИ ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ В ОБЛАСТІ ПРИДБАНО РЕКОРДНУ КІЛЬКІСТЬ ЖИТЛА

0
134

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін у програмі «Територія аргументу» на телеканалі «Алекс».

Зокрема, за словами посадовця, на виконання обласної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб із їхнього числа, за п’ять років з обласного бюджету виділено більше 4 мільйонів гривень, за які придбано 23 житлових об’єкти. За рахунок державної допомоги в минулому році було придбано 47 житлових об’єктів для надання соціального житла для дітей-сиріт та два  житлових об’єкти для організації дитячих будинків сімейного типу. У 2018  кошти розподілено на придбання 42 житлових об’єктів; будівництво двох дитячих будинків сімейного типу та одного малого групового будинку. Сума державної субвенції – близько 18,5 мільйона гривень щорічно.

– Тобто, за останні роки було придбано більше одиниць житла для дітей, позбавлених батьківського піклування, що проживають на території області, ніж за весь період існування незалежної України. Для цієї категорії дітей  це і є запорука майбутнього. Наразі Запорізька область є однієї з перших, що використала виділені Урядом кошти на придбання одиниць житла, тому ми просимо у Мінсоцполітики виділити ще 10 мільйонів гривень на придбання об’єктів. Планується не тільки забезпечити житлом дітей-сиріт, а й створити певну житлову базу, – зазначив Едуард Гугнін.

Джерело: департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут