«Як тебе не любити, Києве мій!»

0
680

Такі слова можна почути від киян, туристів, і навіть від маленьких українців, які бачили це величне місто тільки по телевізору. Слова любові, захоплення старовинним, прекрасним і загадковим містом, що стало серцем та символом України, тепер лунають з вуст дітей Пологівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Вісім вихованців центру 21-23 листопада побували в Києві на виставці досягнень народного господарства (ВДНГ). Цю неочікувану поїздку дітям подарувала Наталія Сивак, керівник благодійного фонду «МАМА + Я». Організатори поїздки добре продумали та спланували відпочинок дітей.

Що ж найбільше запам’яталося вихованцям центру? Насамперед – пізнавальна програма, яка включала в себе: участь у наукових квестах, де діти разом із суперагентами вчилися тримати вогонь у руках та добувати ДНК із банана; перегляд мультфільму та пізнавального фільму у сферичному кінотеатрі (планетарії); спілкування в контактному зоопарку з домашніми та екзотичними тваринами, яких можна було погладити, погодувати, потримати в руках та сфотографуватися з ними.

Не менш цікавою була і розважальна програма, під час якої вихованці центру відвідали: 3D фотогалерею з безліччю картин, фотографування біля яких, дало можливість закарбувати свою присутність в них, бути поруч з мультиплікаційними героями, побувати в неочікуваних, фантастичних, казкових, мальовничих та іноді навіть трохи небезпечних місцях; мотузковий парк з подоланням екстремальних перешкод на висоті 3-5 метрів, отримавши море адреналіну, емоцій та поборовши свої маленькі страхи; пейнтбол і лазертат, де пройшовши інструктаж з правил гри та отримавши зброю вчилися знешкоджувати команду противника. Гра проходила в парковій зоні уже у вечірній час, місце проведення обуло освітлене лазерною стріляниною та місячним сяйвом, лунали команди інструкторів та голоси дітей.

Час сплинув дуже швидко, а в серцях дітей залишилися приємні спогади. Пам’ятатимуть вихованці Пологівського Центру і дружнє спілкування з організаторами екскурсійної поїдки та самою Наталією Сивак, яка приділила увагу кожній дитині. Її цікавило абсолютно все: настрій дітей, емоції, коментарі, враження та бажання непосидючої дітвори повернутися до казкової країни розваг, щоб продовжити знайомство з розкішною столицею України.

Після повернення до закладу вісім щасливчиків неймовірних пригод у Києві поділилися своїми враженнями з однолітками, переглядаючи та коментуючи відзняті фотоматеріали. На знак подяки написали міні-твори, в яких поділилися своїми враженнями та висловили слова подяки команді благодійного фонду «МАМА+ Я» за змістовну та цікаву подорож. Пропонуємо познайомитися з найцікавішими моментами екскурсійної подорожі, перечитавши рядки дитячих творів:

«Я ніколи нікуди не їздила, окрім невеличких міст Запорізької області (Бердянськ, Кирилівка, Приморськ). І раптом мені подарували «щасливий квиток» – поїздку до м. Києва. Моєму захопленню не було меж. Під час поїздки сподобалося буквально все, навіть переїзд у потязі (комфортні купе, турботливий провідник, смачний чай, дружнє спілкування з друзями, нові знайомства). Але найбільш цікавим для мене стало відвідування 3D фотогалереї. Я змогла візуально побувати у найрізноманітніших місцях: була поряд з Кунг-фу Пандою, закритою у пляшці, перетворилася у Русалоньку, побувала у джунглях, отримала подарунки від Діда Мороза – і все це, залишаючись на одному місці під правильним кутом камери фотоапарата».

Інеса, 17 років.

«Хоч я і дівчинка, та мені сподобалося проводити час в спеціальному місці під назвою «Пейнтбол і лазертат». Інструктори розділили нас на дві команди, видали пов’язки та зброю. Треба було влучно стріляти лазером, щоб знешкодити противника. Я виявилася дуже вправною, бо чітко виконували команди інструкторів та добре маскувалася».

Вероніка, 13 років.

«Мотузковий парк – це море адреналіну. Після отримання спеціального обладнання та проходження тренувального інструктажу мені самостійно вдалося пройти дві траси: одна на висоті 3 метри, друга – 5 метрів. Тримати рівновагу, долати перешкоди на трасі було складно, зізнаюсь іноді навіть страшно. Та я впорався, отримав масу задоволення».

Максим, 15 років.

«Спілкування з домашніми та екзотичними тваринами у контактному зоопарку мене захопило найбільше. Я гладив тваринок, фотографувався з ними, годував з руки лемурів, вони такі милі».

Данііл, 12 років.

«Я вперше брала участь у науковому квесті разом зі справжніми суперагентами. З їхньою допомогою навчилася тримати вогонь у руці, добувати ДНК із звичайного банану. Це було круто!».

Аліса, 13 років.

«Я отримала задоволення від перегляду мультфільму про наукові досліди пінгвіна і ведмедя, та пізнавального фільму про темну матерію в сферичному кінотеатрі. Мій багаж знань поповнився. Під час перегляду мені здавалося, що я перебуваю поруч з героями, разом з ними подорожую в космосі, надрах землі, рухаюсь поруч з непомітними оку частинками. Відчуття неймовірні».

Розанна, 14 років.

«Поїздка до міста Києва стала для мене справжнім випробуванням. В мотузковому парку я переборювала свої страхи, боючись висоти, я пройшла трасу на висоті 3 метри. Під час участі у квесті у своїй руці я тримала вогонь, було зовсім не боляче. Такі випробування додали мені впевненості в собі».

Єлизавета, 14 років.

«Мені сподобалося все. Тому хочу подякувати організаторам екскурсійної поїздки за комфортний переїзд, сплановане дозвілля, за смачну та корисну їжу, виявлену увагу та турботу до нас».

Дарина, 14 років.

Адміністрація центру висловлює щирі слова подяки команді благодійного фонду «МАМА + Я» за чудово проведений час, а ще за здійснення дитячих мрій. Адже в своїх творах 7 вихованців зазначили, що їхня мрія побувати у столиці України – місті Києві здійснилася тільки завдяки щасливому квитку, подарованому благодійним фондом.

Адміністрація Центру.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут