«Військовий стан – наш іспит на толерантність»

0
744

30 листопада у Пологівському районі з робочою поїздкою побував голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль.

Під час перебування в районі очільник області відвідав ТОВ «Дніпрокераміка», ознайомився з його роботою та провів зустріч з керівництвом підприємства. Підсумовуючи почуте й побачене, Костянтин Іванович зазначив, що за 25 років роботи «Дніпрокераміки» темпи росту виробництва санітарно-технічних виробів постійно зростають. Щорічно збільшуються і обсяги реалізації випущеної продукції. Нині у ТОВ «Дніпрокераміка» працюють 359 штатних працівників. Середня заробітна за 10 місяців 2018 року склала 8820,50 грн.

Глава області ознайомився також з ходом ремонтних робіт Пологівського районного Будинку культури, на виконання яких було затверджено і виділено 7,47 млн.грн, в тому числі з обласного бюджету – 5,437 млн.грн.; з районного бюджету – 2,032 млн.грн. Введення приміщення в експлуатацію заплановано на 2019 рік – до 55-річчя будівлі.

Під час робочої поїздки К.І.Бриль провів зустріч з адміністративно-господарським активом району, участь в якій взяли також голова Пологівської РДА А.Є.Крупський, голова районної ради О.П.Покутній, міський голова Ю.А.Коноваленко, керівники підприємств та установ району, громадських організацій та ін.

Докладніше – у наступному номері «Пологівських вістей».

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут