Наші nail-майстри – багаторазові чемпіони!

0
1284

Вершина за вершиною, крок за кроком, команда «Доля Nail» йде до успіху! 2018 рік у майстрів нігтьового сервісу видався багатим на перемоги.

З успіхом для майстрів нігтьової студії» Nail club ЯД» і команди «Доля Nail» завершується цей рік, а все тому що, за цей рік команда «Доля Nail» відвідала 4 чемпіонати, де завоювала 54 медалі !

Графік у майстрів ну дуже насичений і розписаний погодинно. Спочатку був найвідповідальніший чемпіонат України з нігтьового сервісу 2018 у Львові, куди вже приїздять кращі з кращих майстрів, які посіли призові місця на відбіркових чемпіонатах. Далі – відбірковий чемпіонат України 2018 у Харкові і міжнародний чемпіонат у Запоріжжі. Але, давайте про все по порядку!

4 майстра з команди «Доля Nail» з львівського чемпіонату привезли додому 11 медалей! Це успіх, на який дівчата заслуговують. Адже перед чемпіонатом вони старанно тренувались, напрацьовували швидкість виконання роботи, великий акцент робили на якості виконання. Визнання не змусило на себе довго чекати. Серед досвідчених майстрів, котрі з’їхалися на чемпіонат з усієї країни, пологівські майстри показали пречудовий результат.

Команда «Доля Nail» так надихнулася цими перемогами, що вже буквально через декілька днів підкорювала Харківський відбірковий Чемпіонат. Звідти майстри також привезли 10 медалей у декількох номінаціях. Також 10 медалей майстри вибороли на чемпіонаті у Дніпрі.

Потім пологівські майстри нігтьового сервісу підкорили ще й Міжнародний чемпіонат у Запоріжжі. Там роботи майстрів оцінювала міжнародна суддівська колегія. Звіти команда «Доля Nail» повернулася з 22 медалями.

 

Але з цими нагородами, визнанням та успіхом стоїть шалена праця, недоспані ночі та постійні тренування.

Головним наставником студії і тренером команди є Яна Доля, яка постійно займається навчанням і підвищенням майстерності майстрів студії, а також допомагає в досягненні перемог на чемпіонатах України.

Яна Сергіївна також не стоїть на місці, а постійно вдосконалює свої знання і вміння, тому сьогодні вона є інструктором-технологом компанії NUB Ukraine, практикуючим майстром-дизайнером з досвідом роботи 15 років, викладачем зі стажем 10 років, автором і розробником нігтьових і художніх технологій, а також навчальних програм.  Вона засновник і керівник школи нігтьового мистецтва “Доля Nail” і студії нігтьового сервісу “Nail club ЯД”, тренер команди “Доля Nail”, статист чемпіонатів СПУ. Акредитований майстер 3 рівня КССК. Автор статей у фахових виданнях України з нігтьової естетики. Багаторазовий призер та учасник чемпіонатів України та зарубіжжя.

Участь і перемога у таких серйозних і поважних чемпіонатах відкриває масу можливостей як майстрам так і клієнтам. Адже до чемпіонату майстри проходять серйозну підготовку, у них підвищується майстерність, збільшується швидкість роботи. На конкурсах nail-майстри творчо заряджаються, переймають досвід та діляться своїм, надихаються та  прагнуть щоразу вдосконалити свої вміння. Тому клієнти майстрів, котрі розвиваються та самовдосконалюються завжди залишаються у виграші.

Команда «Доля Nail» постійно розширюється та запрошує до своєї команди нових майстрів манікюру. Сьогодні до команди активно приєднуються навіть майстри з інших міст України: Києва, Кременчука, Оріхова, Бердянська та Запоріжжя. Якщо ви також хочете стрімкого професійного росту, підкорювати вершини nail-індустрії – скоріше приєднуйтесь до команди переможців!

Якщо ж ви тільки мрієте про те, щоб навчитися прибутковій справі та хочете з головою поринути в творчість – опануйте нову, престижну, високооплачувану професію в Школі нігтьового сервісу «Доля Nail».

Не відкладайте те, що може вже зараз зробити ваше життя яскравим!

Також усіх майстрів нігтьового мистецтва, хто хоче долучитися до команди «Доля Nail», запрошують 15 січня на безкоштовний брифінг з підготовки до чемпіонатів. Буде цікаво, пізнавально та корисно!

Телефонуйте: 066 323 30 29

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

two × 4 =