На чемпіонаті світу GPA/IPO пологівці показали свою силу

0
352

23-25 листопада в Києві відбувся чемпіонат світу GPA/IPO. Учасниками були представники з різних міст України та світу. Звичайно, взяли участь у змаганнях і пологівці. Наші спортсмени завжди досягають найвищих нагород. Чемпіонат світу не став винятком.

Місто Пологи представляли славетні спортсмени з ДЮСШ СК “Олімп”. Змагання були видовищні. Свою силу і міць продемонстрували і дівчата, і хлопці. Наші спортсмени зібрали цілу колекцію нагород.

Зокрема, у змаганнях з жиму штанги лежачи перемогли: Артем Клименко (у категорії до 56 кг “тінейджери 13-15 років”) посів I місце, Максим Сіденко (у категорії до 67,5 кг “тінейджери 13-15 років”) – I місце, Юрій Клименко (у категорії до 82,5 кг) – II місце. Крім того, Максим Сіденко побив рекорд України, Європи та світу з жиму лежачи.

У змаганнях зі станової тяги Яна Радченко у категорії до 56 кг “тінейджери 16-18 років” посіла I місце.

Підйом штанги на біцепс також приніс перемогу, зокрема, Юрій Клименко посів ІІ місце.

Отже, як бачимо, пологівці – справжні козаки, які можуть показати силу та прославити рідний край.

Учасники команди та їхній тренер щиро вдячні постійному і надійному спонсору – генеральному директору ТОВ «Дніпрокераміка» Андрію Івановичу Чеберку, виконавчому директору підприємства Максиму Андрійовичу Чеберку і голові профспілкового комітету Світлані Вікторівні Пустовойтенко за допомогу в організації поїздки на змагання і за розвиток спорту Пологівщини.

Підготував спортсменів тренер Пологівської ДЮСШ та вчитель гімназії «Основа» Юрій Клименко.

Вітаємо наших силачів з перемогами. Так тримати!

Фото з архіву спортсменів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут