“Золота осінь” у ліцей завітала, яскравими барвами зачарувала

0
544

6 листопада, у погожий осінній день, на подвір’ї та в холі Пологівського професійного ліцею з самого ранку було людно. На столах красувалися відбірні фрукти, овочі, горіхи, жолуді, шишки, каштани та дивовижні композиції з цих осінніх дарів природи. Милували око оригінальні кошики, вирізані з патисонів та гарбузів, наповнені стиглим виноградом, горобиною. А ось майбутні електрогазозварники Андрій Жадан та Іван Кісліченко виготовили з металу осінню композицію, яку прикрасили квітами та ягодами малини.

Цікаву фото-зону змайстрували учні групи № 3 (спеціальність «електрогазозварник; водій»), де всі бажаючі могли сфотографуватись на згадку. Фото-зона була насиченою різними барвами осені.

А от майбутні кухарі Аліна Гебел, Кристина Коритко, Тетяна Хілобок та майбутній кухар-кондитер Руслана Ганічева доповнили свої композиції квітами чорнобривців, вереснянок, калини та тином, на якому красувалися плоди щедрої неньки-землі.

Приємно вразила викладачів, учнів та й всіх гостей ліцею робота учня групи № 5 Андрія Драгана. Разом з мамою Тетяною Анатоліївною він виготовив дуже гарного плаха в осінньому гнізді, вкритому золотим листям дуба. Ця композиція й далі прикрашатиме хол ліцею і гарно впишеться в живописний куточок «Хортиця».

Журі довго сперечалося, бо, дійсно, важко було обрати найкращу роботу. Тож за творчий підхід, відповідність темі «Золота осінь», яскравий виступ та подарований всім гарний настрій, журі назвало переможцями учнів груп № 5, 9, 7, які й розділили перше місце.

Алла Жемчужнікова, майстер виробничого навчання, голова журі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут