Помер “пологівський маніяк” Сергій Ткач: один із найжорстокіших в Україні

0
852

5 листопада у віці 66 років помер “пологівський маніяк” Сергій Ткач. На його рахунку – десятки життів, відтак він вважається одним із найжорстокіших серійних убивць України.

Ткач помер від серцевої недостатності.

Додамо, що Сергій Ткач відбував покарання у Житомирській колонії №8: у 2008 році його засудили додовічного ув’язнення.

Здебільшого Ткач убивав і ґвалтував дівчат віком від 9 до 17 років. Також він вів щоденник, у який записував усі моторошні подробиці злочинів.

Усі вбивства нелюд здійснював на території Криму, Запорізької, Харківської та Дніпропетровської областей.

Його правоохоронці не могли упіймати упродовж 22 років. За цей час за ґрати потрапили дев’ять невинних осіб, двоє з яких померли у в’язниці.

Cаме у Пологах він скоїв “останню серію” своїх страхітливих злочинів. Сюди вбивця переїхав у 2000 році разом із тодішньою дружиною Людмилою.

Що відомо про особисте життя Сергія Ткача? Народився він у Кемеровській області Росії. Перебуваючи вже за ґратами, одружився з 27-річною дівчиною Оленою Сергіївною, яка згодом народила йому дитину. Відомо, що вона також є уродженкою Росії. Різниця у віці між ними становить 38 років. Як стверджувала Олена, вона “полювала” на Сергія довгих 12 років. “Мені він подобався з моменту, коли я про нього дізналася”, – заявляла росіянка.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут